امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ سه شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۹:۲۶ کد مطلب: 77150
 تلاش برای افزایش آمادگی تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، سید علی منیری با بیان این که جمعیت هلال احمر خدمات گسترده‌ای برای نظام جمهوری اسلامی داشته است، افزود: امدادگران جمعیت هلال احمر با عشق و ایثار و از خود گذشتگی در مواقع ضروری و بحران آمادگی خود را اعلام کردند و خدمات انسان دوستانه این نهاد مقدس همواره در کاهش حوادث و پیشگیری موثر بوده است.
دکتر منیری تامین امکانات و تجهیزات نجات و امداد رسانی، راه‌اندازی مناطق 5گانه جمعیت هلال احمر در شهر مشهد مقدس ، تقویت چارت سازمانی در شهر مشهد را از اقدامات شاخص جمعیت هلال احمر در این شهر برشمارد و افزود: «شهر مشهد مقدس به واسطه حرم امام مهربانی ها همواره شاهد حضور میلیونی زائران و مجاوران در حریم امن رضوی می باشیم و این موضوع مسئولیت جمعیت هلال احمر را چندبرابر می نماید ، زیرا جمعیت هلال احمر مرتبط با فوریت هاست و بایستی همواره حالت تحرک و حضور دائم را در برنامه خود داشته باشیم.
وی توسعه همه جانبه زیر ساخت‌های جمعیت هلال احمر خراسان رضوی را به عنوان مرکز امدادی شرق کشور مطرح کرد و افزود:


ایجاد مناطق 5گانه در شهر مشهد مقدس با هدف خدمترسانی سریعتر و تسهیل در ارایه خدمت تدبیری خوبی صورت گرفته است تا مردم خدمات جمعیت هلال احمر را به صورت فراگیر و در دسترس داشته باشند و ما در جمعیت هلال احمر به دنبال ارایه خدمت در خور شهر مشهد مقدس ، زائران و مجاوران حضرت علی بن موسی الرضا (ع) هستیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در این دیدار بر برگزاری دوره های آموزشی ، اجرای مانور های دورمیزی و تخصصی در تمام ایام سال تاکید داشتند و گفتند : باید برای رسیدن به استاندار های متعالی کشور باید تلاش کرد.


محسن داوری ، معاون استاندار و فرماندار مشهد مقدس نیز در این دیدار با اشاره به حوادث خرداد ماه 1403 در شهر مشهد مقدس ، بر آمادگی هرچه بیشتر جمعیت هلال احمر و نیروهای عملیاتی تاکید فرمودند.

داوری با بیان این موضوع که هلال احمر بایستی محور امداد و نجات در حوادث باشد گفت : هلال احمر نقش موثری در حوادث دارد و مورد انتظار است که با شناسایی ظرفیت ها ، برنامه ریزی و تقویت ساختار ها ؛ نواقص رفع شود و آمادگی پاسخگویی در حوادث افزایش یابد.

وی افزودند : حضور هلال احمر در خدمترسانی به زائران و مجاوران دهه پایانی ماه صفر و شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) بسیار پررنگ و زیبا بود. مردم از این طرح استقبال و اعلام رضایت داشتند. امید است در سال 1403 نیز این طرح با قوت اجرایی گردد.

ایشان در پایان این دیدار ضمن تاکید بر مسایل مطرح شده در جلسه از اعلام آمادگی کامل فرمانداری مشهد مقدس در مسیر رسیدن به اهداف و برنامه های اعلام شده خبر دادند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی