امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ سه شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۱۹:۳۰ کد مطلب: 77155
 دیدار دکتر منیری با مدیرکل فرودگاه های استان / همکاری و تعامل دو دستگاه در مسیر تقویت و پیشرفت
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، دکتر سید علی منیری در این دیدار ضمن تشریح اهداف و سیاست‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر در خصوص پیش بینی و آمادگی در برابر مخاطرات و تاکید بر حفظ کرامت زائرین و مجاورین حضرت علی بن موسی الرضا(ع) گفت: بخش مهمی از کار جمعیت هلال احمر در زمان پیش از بحران است و ضروری است در این زمان با برگزاری جلسات تخصصی ، برنامه ریزی و اجرای مانور های تخصصی ، آمادگی در برابر بحران را بیش از پیش تقویت نماییم.
دکتر سید علی منیری افزود : با توجه به سخنان گهربار مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرق هلال احمر با سایر دستگاه های خدمترسان را در فوریت بیان داشتند و بر حضور دائم و مسئله تحرک تاکید فرمودند ، لذا ما در جمعیت هلال احمر با توجه به ظرفیت بالای شهر مشهد مقدس و استان خراسان رضوی همچنین حضور میلیونی مجاورین و زائرین در حرم مطهر رضوی  ، همجواری با دو کشور افغانستان ، ترکمنستان و تجمعات انبوه فراوانی که شاهد آن هستیم ، برنامه جدی و مستمری در حوزه پیشگیری از بحران داریم.
 
وی در ادامه این جلسه با اشاره به شناسایی ظرفیت های دو مجموعه در استان خراسان رضوی، آمادگی کامل این جمعیت برای اجرای فعالیت های مشترک ، برنامه های آموزشی و تمرین های عملیاتی را اعلام نمود.
 
محمود امانی بنی ، مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی نیز در این دیدار، از آمادگی جمعیت هلال احمر استقبال کرد و گفت: در استان خراسان رضوی با تمام ظرفیت های موجود آمادگی همکاری هستیم و جمعیت هلال احمر در حوادث و برنامه های مختلفی با مجموعه فرودگاه های استان تعامل و همکاری مستقیم دارد.
 
وی افزود: با برگزاری جلسات مستمر و به روزرسانی تفاهم های موجود ، می توانیم در مسایل مدیریت بحران همکاری دو سویه داشته باشیم و در زمان عملیات های امداد و نجات همچون ارسال اقلام به زلزله خوی شاهد همکاری و تعامل بسیار مطلوب دو دستگاه باشیم.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی