امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ سه شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۲۰:۲۵ کد مطلب: 77156
 تقویت ارزش‌ها در جمعیت هلال احمر کارآمدی امدادگران را ارتقا می‌بخشد
دکتر سید علی منیری گفت: اگر با نگاه ارزشی به ماموریت‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر نگریسته شود کارآمدی نیروهای عمل‌کننده ارتقا پیدا می‌کند. 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، دکتر سید علی منیری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در نشست مشترک با سردار سرتیپ دوم پاسدار حسینعلی یوسفعلی‌زاده مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی که امروز (سه‌شنبه) در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان برگزار شد، اظهار داشت: به برکت مضجع نورانی حضرت ثامن‌الحجج علیه‌السلام در مشهدالرضا و با توجه به زیرساخت‌های بسیار خوبی که در سطح استان وجود دارد و برخورداری خراسان رضوی از مردمی انقلابی و جهادی و همچنین مدیرانی توانمند، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی به دنبال آن است تا این استان به یک الگو بین المللی تبدیل شود.
وی افزود: تلاش جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی بر این است که در چارچوب مفاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در جهت تمدن‌سازی گام بردارد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در ادامه با اشاره به سختی‌های ماموریت جمعیت هلال احمر، تصریح کرد: با توجه به تغییر شرایط اقلیمی و مواجهه با حوادث نوظهور، امدادرسانی بسیار دشوار می‌شود که امیدواریم با کمک همکاران و ورحیه ایثار  این ماموریت به شایستگی به سرانجام برسد.
ایشان بیان داشت: پرداختن به ارزش‌های دفاع مقدس که ریشه در آموزه‌های اسلامی و اخلاقی دارد در جمعیت هلال احمر نه تنها یک حرکت فرهنگی است بلکه اقدامی عملیاتی است؛ بر همین اساس اگر با نگاه ارزشی به ماموریت‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر نگریسته شود کارآمدی نیرو‌های عمل‌کننده ارتقا پیدا می‌کند. 
منیری تاکید کرد: نهادینه شدن فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت در جمعیت هلال‌احمر، موجب می‌شود تا کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر در بزنگاه‌ها برای ارائه خدمات به مردم به استقبال خطر بروند و برای نجات جان انسان ها از هیچ کوششی فروگذار ننمایند.
وی با تاکید بر اینکه برای انتقال فرهنگ باید اسطوره داشت که شهدا بهترین اسطوره‌ها هستند؛ گفت: تقویت ارزش‌ها، خدمت داوطلبانه را در جمعیت هلال احمر ارتقا می‌دهد و موجب می‌شود خدمت شایسته‌ای به مردم ارائه شود؛ بر همین اساس جمعیت هلال احمر برای امدادگری در شرایط سخت نیاز به روحیه جهادی که برگرفته از سبک زندگی شهدا است، دارد.
این مسئول یادآور شد: جمعیت هلال احمر می‌خواهد فرهنگ همدلی و برادری را در فضایی صمیمی در راستای آنچه نظام مقدس جمهوری اسلامی از ما انتظار دارد جامع عمل بپوشاند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به میزبانی مجتمع سردار صلح از شهید گمنام دفاع مقدس، ابراز داشت: تدفین این شهید والامقام جریان‌ساز شد. سعی ما بر این است که سرآغاز همه حرکت‌هایی که از سوی جمعیت هلال احمر استان صورت می‌گیرد از یادمان شهید گمنام این مجتمع باشد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی