امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ سه شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۲۲:۵ کد مطلب: 77157
 شهید جمهور الگویی برای ارائه خدمت بهتر به مردم شد
نشست مشترک سردار سرتیپ دوم پاسدار «حسینعلی یوسفعلی‌زاده» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی با دکترسید علی منیری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خراسان رضوی برگزار شد.
سردار یوسفعلی‌زاده در این نشست اظهار داشت: نقش‌آفرینی شخصیت‌های خدوم و ایثارگر در عرصه‌های مختلف غنیمت بزرگی است.
وی با اشاره به مدیریت جهادی شهید آیت‌الله رئیسی افزود: شهید جمهور الگو شد چراکه برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سر از پا نمی‌شناخت و تمام داشته‌های خود را به میدان آورد. این شهید عالی مقام با مدیریت جهادی خود این حقیقت را به اثبات رساند که همه جانبه و سرباز ولایت است.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی ادامه داد: یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی این است که مدیران جهادی بدور از تکبر و شتاب‌زدگی در اوج محبوبیت خدمت می‌کنند. مردم هم بهترین داوران صحنه هستند وقتی شاهد خدمت جهادی و ایثارگرانه مسئولی هستند او را تکریم می‌کنند و قدرشناس زحمات او هستند که گواه این حقیقت تشییع باشکوه شهدای خدمت در کشور بود.
این مسئول تاکید کرد: در تعامل با دستگاه‌های مختلف کاملا حس می‌شود که کدامیک از آن‌ها در ارائه خدمت رویکرد جهادی دارند که این مهم وابسته به نقش مدیر است. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از روحیه جهادی برخودار بود و منشا خدمات خوبی شد. امیدواریم با تغییر مدیریت این روند ادامه داشته باشد و به مشی و مرام جهادی تاسی شود.
سردار یوسفعلی‌زاده با اشاره به تعاملات بین اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی و جمعیت هلال احمر استان، یادآور شد: در راستای این تعاملات، تدفین شهید گمنام در مجتمع سردار صلح که سال گذشته انجام شد گام بلندی بود که محقق شد اما بخش عمده آن که هر روز جریان دارد و جاری است و تکریم این شهید والامقام و رونق بخشیدن به یادمان شهید گمنام است.
وی تاکید کرد: انتظار است به حرمت شهید گمنام آرمیده در مجتمع سردار صلح ماموریت‌های سازمانی و تشکیلاتی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی رونق داشته و آثار خوب و سازنده‌ای را برای کارکنان جمعیت هلال احمر استان و ساختار آن داشته باشد.
این مسئول بیان داشت: در سایر حوزه‌ها بین اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی و جمعیت هلال احمر تعاملات برقرار است که بروزرسانی تفاهم‌نامه همکاری که بین دو مجموعه منعقد شده سطح تعاملات را گسترش می‌دهد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی با اشاره به عضویت مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در شواری هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ستاد گرامیداشت مناسبت‌های ملی دفاع مقدس و مقاومت استان، نقش‌آفرینی وی را در این دو ساختار ضروری دانست.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی