امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ سه شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۲۲:۱۹ کد مطلب: 77158
 انتصاب رییس هیئت امنای یادمان شهید گمنام جمعیت هلال احمر استان
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ؛ طی حکمی از سوی سرتیپ دوم پاسدار حسینعلی یوسفعلی زاده مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ؛ دکتر سید علی منیری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان را به عنوان رییس هیئت امنای یادمان شهید گمنام جمعیت هلال احمر خراسان رضوی منصوب شد.
این حکم به استناد دستورالعمل ابلاغی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور و ابلاغ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی برای مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به مدت سال صادر شده است.
در این حکم با اشاره به وظایف و برنامه های ابلاغی در راستای تعظیم و تکریم شهید والامقام گمنام آمده است : امید است با مشورت و مشارکت اعضای محترم هیئت امناء و سایز عزیزان به ویژه تشکل های مردم نهاد ؛ یادمان شهید عزیز را با اجرای برنامه های موثر به قطب فرهنگی جمعیت و محدوده جغرافیایی تبدیل نمایید.
این حکم در تاریخ 21/3/1403 در محل اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان با حضور مدیران کل ، معاونین و اعضای هیئت امنای یادمان شهید گمنام جمعیت هلال احمر به ایشان اهدا گردید.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی