امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ساعت ۱۵:۷ کد مطلب: 77180
 خبر خوش برای کارکنان هلال‌احمر خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ؛ دکتر سید علی منیری درخصوص جزئیات این خبر گفت: کارکنان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در تمام ایام سال خادم زائران حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و مردم هستند و برای کمک و نجات جان آنها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند، در ایام خاص در کنار خانواده خود نیستند و بنابراین ما در قبال این افراد و خانواده آنها مسئولیت داریم.

بر همین اساس، حسب تاکید دکتر کولیوند ریاست جمعیت هلال احمر و عنایت ویژه دکتر کیانفر معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت مرکز ، تسهیلات و اعتبارات ویژه‌ای برای سفر های تابستانی پرسنل در نظر گرفتیم.

سید علی منیری در تکمیل این خبر افزود : سهمیه ویژه اسکان در مهمانسرای جمعیت هلال احمر شهرستان عباس آباد استان مازنداران در نظر گرفته شده است که همکاران جمعیت هلال احمر استان می توانند با ثبت نام در سایت رفاهی جمعیت هلال احمر نسبت به رزرو تاریخ های مدنظر خود اقدام کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت : توجه به وضعیت رفاهی و معیشیت اعضای داوطلب ، پرسنل و بازنشستگان جمعیت هلال احمر استان از مهمترین برنامه های پیش رو در این استان می باشد و با برنامه ریزی صورت گرفته اقدامات رفاهی مخصوص هرکدام از این عزیزان اجرایی و عملیاتی می گردد.

لازم به توضیح است در خصوص اقدامات رفاهی و به محض نهایى شدن این طرح ها ، جزئیات بیشتر در خصوص آن از طریق روابط عمومی جمعیت هلال احمر اعلام می‌شود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی