امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد ساعت ۱۲:۷ کد مطلب: 77183
 رشد 20 برابر تسهیلات بانکی ویژه پرسنل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی؛ دکتر سید علی منیری مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی توضیح داد: با نگاه ویژه معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر به خطه خورشید و حسب تاکیدات ریاست محترم جمعیت هلال احمر مبنی بر توجه ویژه به موضوع رفاهیات پرسنل با رایزنی و پیگیری های به عمل آمده موضوع اختصاص سهمیه 20 برابری اعتبارات تسهیلات بانکی به این استان رقم خورد.

او افزود: در دهه امامت و ولایت و همزمان با این ایام این اعتبارات به استان خراسان رضوی اختصاص یافت و با تلاش همکاران معاونت پشتیبانی و منابع انسانی در حوزه رفاهی شاهد تسریع در تشکیل پرونده و پرداخت این اعتبارات به پرسنل خواهیم بود.

سید علی منیری گفت: از اولویت های اصلی در برنامه های جمعیت هلال احمر استان ، توجه ویژه به موضوع رفاهی اعضای داوطلب ، پرسنل و بازنشستگان می باشد که با برنامه ریزی های صورت گرفته و در سایه الطاف حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و همچنین همدلی و تلاش خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر خراسان رضوی شاهد اجرای آن طرح ها خواهیم بود.

گفتنی است اقدامات رفاهی جمعیت هلال احمر استان به محض نهایى شدن ، جزئیات بیشتر آن از طریق روابط عمومی استان اعلام می‌شود.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی