امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۸:۰ کد مطلب: 77196
 استقرار تیم‌های سحر هلال احمر در مناطق زلزله زده کاشمر

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، دکتر سید علی منیری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: تیم‌های سحر (سفیران حمایت های روانی اجتماعی) جمعیت هلال احمر کاشمر در مناطق زلزله زده مستقر شدند

سید علی منیری افزود: سه تیم ۱۴ نفره در مجموع با ۴۲ نفر عوامل در محدوده باغ مزار و آرامگاه شهید مدرس مستقر شده‌اند وخدمات حمایت روانی به افراد آسیب دیده ارائه می کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: خدمات جمعیت هلال احمر استان تا پایان عملیات امداد رسانی به آسیب دیدگان ادامه دارد.

وی افزود: علائم ناشی از آسیب‌های روانی یک حادثه پس از مدتی ظاهر می‌شود، این علائم خود را به اشکال مختلف نظیر افسردگی نشان می‌دهد.

منیری گفت: مواردی وجود داشته که کودکی بعد از تجربه حادثه زمین‌لرزه تا سال‌ها نتوانسته زیر یک سقف بخوابد چرا که تصور می‌کند هر لحظه ممکن است سقف روی سرش خراب شود.

وی افزود: تیم‌های «سحر» به افرادی که اینچنین آسیب دیدند کمک و شرایط را به گونه‌ای مهیا می‌کنند که فرد آسیب دیده بتواند به زندگی روزمره خود بازگردد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: اگر امدادگران، جان افراد را در حوادث نجات می‌دهند، تیم‌های سحر با مداخلات خود روان افراد را از آسیب‌های ناشی از شوک و شدت حوادث نجات داده و به زندگی عادی باز می‌گردانند.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی