امروز: ۱۴۰۰/۲/۲۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۴ دي ساعت ۱۳:۲۲ کد مطلب: 45221
 برگزاری دوره بقا در شرایط سخت ویژه تیم های درمان اضطراری
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی گفت: تیم های درمان اضطراری منشاء خدمات بهداشتی ودرمانی در جوامع آسیب پذیر هستند ومنجر به ارتقاء سلامت در این جوامع می شوند.
به گزار ش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،دکتر سید مجتبی احمدی صبح امروز ضمن تبریک ولادت حضرت عیسی بن مریم (ع) در جمع اعضا تیمهای درمان اضطراری هلال احمر خراسان رضوی گفت: حضور تیم های درمان اضطراری منشاء خدمات بهداشتی ودرمانی در جوامع آسیب پذیر می باشد و منجر به ارتقاء سلامت در این جوامع می شود.
وی با اشاره به پیوستن تیم‌های بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر ایران به واحد واکنش سریع جهانی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر کشورمان نیز به عنوان نخستین جمعیت هلال‌احمر به شبکه واکنش سریع جهانی (ERU) برای حضور در عرصه‌های بین الملل و ارایه خدمات بهداشتی و درمانی پذیرفته شد.
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی همچنین به ذکر توضیحاتی در مورد چگونگی شکل گیری ونحوه ارائه خدمات تیم های درمان اضطراری وسازمان پزشکان بدون مرز پرداخت و گفت: امیدواریم با تشکیل اینگونه دوره های آموزشی وفراگیری مهارتهای مختلف وافزایش کارایی و بهره وری ، بتوانیم خدماتی بهتر و سریع تر به آسیب دیدگان ارائه بدهیم.
همچنین مصطفی ذاکر معاون بهداشت ، درمان وتوانبخشی هلال احمر خراسان رضوی گفت: دوره بقا در شرایط سخت ویژه تیم های درمان اضطراری خراسان رضوی برای اولین باربا شرکت کلیه تیم های شهرستانی در استان برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه تیم درمان اضطراری از یک پزشک، دو پرستار ، یک کارشناس مامایی،یک کارشناس تغذیهفیک کارشناس بهداشت محیط ویک روانشناس تشکیل شده ،افزود: این دوره آموزشی با حضور 60 نفر از اعضا این تیم ها از سوم تا پنجم دی ماه امسال در مرکز آموزش تخصصی هلال احمر استان در مشهد در حال برگزار ی است ودوره عملی آن نیز در اخلمد برگزار می شود.
معاون بهداشت و درمان وتوانبخشی هلال احمر خراسان رضوی گفت: هفت شهرستان دارای جمعیت بالای یکصدهزار نفر دراستان وجود دارد که هر کدام باید یک تیم بهداشت ودرمان اضطراری داشته باشند واین دوره نیز در راستای توان افزایی وآمادگی هرچه بیشتر این تیم ها همزمان با سالروز زلزله بم برگزار می شود.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی