امروز: ۱۴۰۰/۲/۲۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ دي ساعت ۸:۸ کد مطلب: 45488
 آئین نکوداشت و تجلیل از پرستاران هلال احمر خراسان رضوی برگزار شد
آئین نکوداشت روز پرستار با حضور مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در محل درمانگاه امام خمینی هلال احمر استان در مشهد مقدس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،دکتر سید مجتبی احمدی ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستارگفت: : تعهدکاری، دلسوزی، مهربانی و صبر شاخصه شغل پرستاری است و ارزش این کار می تواند از درمان هم بالاتر باشد.
وی با اشاره به سرمشق قرار دادن حضرت زینب(س)و احساس مسئولیت، افزود: زحمات این قشر پرتلاش وزحمت کش قطعا با اجر اخروی ودنیوی همراه خواهد بود.
گفتنی است در پایان این مراسم مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی ضمن آرزوی سلامت سربلندی وتوفیق روز افزون ، با اهدای لوح تقدیر از پرستاران تقدیر به عمل آورد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی