امروز: ۱۴۰۰/۳/۳۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۴ بهمن ساعت ۷:۴۶ کد مطلب: 45708
 استقرارسامانه تیم درمان اضطراری هلال احمر سبزوار در خراسان جنوبی
معاون مدیرعامل هلال احمر خراسان‌رضوی و رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار از استقرار سامانهBHCU
در بخش حاجی آباد خراسان جنوبی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، محمدعلی جباری ثانی افزود:ماموریت این سامانه ارائه خدمات فوریتی،حمایتی،حیاتی است ودارای بخشهایی مانند تریاژ،اورژانس ،جراحی،مراقبتهای ویژه بستری وداروخانه است.
به گفته وی، در راستای اساسنامه و اهداف وتعهدات حضور فعال در استمدادهای بین‌المللی فدراسیون صلیب سرخ و هلال احمر به‌عنوان ارگان محوری در پاسخ‌گویی به حوادث و سوانح کشور نسبت به ایجاد واحدهای درمانی سیار برای کمک به امر سلامت جامعه به‌ویژه در مناطق محروم،اقدام کرده است.
وی ادامه داد: این سامانه، ماموریت ارائه خدمات درمانی عمومی را برعهده دارد و شامل بخش‌هایی مانند پزشکی عمومی، پرستاری،مراقبت‌های مادر و کودک،بهداشت محیط، بهداشت روان و تغذیه و امور دارویی است.
جباری افزود:رویکرد سناریوی اجرایی در این مانور، پیشگیری از شیوع بیماری‌های منتقله از محیط با نظارت بر عوامل تهدیدکننده انسان و محیط است
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی