امروز: ۱۴۰۰/۲/۲۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۳ ارديبهشت ساعت ۱۳:۴۳ کد مطلب: 46725
 استقرار گروه درمان اضطراری هلال احمر خراسان رضوی در مناطق سیل‌زده کلات
💥استقرار گروه درمان اضطراری هلال احمر خراسان رضوی در مناطق سیل‌زده کلات

♦معاون درمان و بهداشت جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: گروه درمان اضطراری (BHCU ) جمعیت هلال احمر خراسان رضوی امروز متشکل از 2 نفر پزشک عمومی، دو نفر پرستار ، یک نفر کارشناس بهداشت، یک نفر روانشناس و یک نفر دکتر داروساز و یک کارشناس مامایی به منظور کمک به آسیب دیدگان سیل اخیر کلات در این شهرستان مستقر شدند.
مصطفی ذاکر افزود : این تیم درمانی به مدت دو روز به جهت مشاوره و ویزیت بیماران این منطقه در شهرستان کلات حضور یافته و مستقر شدند.
وی با اشاره به دیدار نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در هفته گذشته از منطقه سیل‌زده کلات و برگزاری جلسه شورای اداری این شهر با حضور آیت‌الله علم الهدی یادآوری کرد: بنا بر ضرورت رسیدگی بیشتر به این منطقه و دستور مدیرعامل هلال احمر استان این گروه درمانی استقرار یافته تا به نیازهای درمانی و مسائل روحی مردم رسیدگی نمایند.
گفتنی است، در سیل اخیر کلات بالغ بر 50‌ باب منزل مسکونی تخریب شدند که این گروه آموزش دیده برای کمک و تسکین آلام سیل‌زدگان به این منطقه اعزام شدند .
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی