امروز: ۱۴۰۰/۷/۲۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۳۰ دي ساعت ۹:۳۶ کد مطلب: 61938
برگزاری مانور راه اندازی سامانه بهداشت و درمان در خراسان رضوی:
 سامانه جدید بهداشت و درمان اضطراری استان خراسان رضوی

     اعضای راه انداز سامانه بهداشت و درمان اضطراری (BHCU) هلال احمر خراسان رضوی طی مانوری تمرینی اقدام به برپایی و جمع آوری چادرها و تجهیزات این سامانه در مشهد اقدام نمودند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ،مصطفی ذاکر معاون بهداشت، درمان و توانبخشی استان گفت:  اعضای راه انداز سامانه بهداشت و درمان اضطراری (BHCU) در یک برنامه تمرینی چادرها و تجهیزات این سامانه را راه اندازی و دوباره جمع آوری کردند. این چادرها از نسل جدید چادرهای بیمارستان های سریع الاستقرار ساخت کشور نروژ می باشد.

وی افزود: در زمستان سال 1396 بنا به تصمیمات اتخاذ شده در سطح هلال احمر کشور جهت پوشش درمانی آوارگان روهینگیا مستقر در مرز بنگلادش در راستای برنامه های فدراسیون جهانی صلیب سرخ، تیم بهداشت و درمان اضطراری هلال احمر خراسان رضوی مطابق با استانداردهای فدراسیون به عنوان اولین تیم ایرانی با تجهیزات کامل به منطقه اعزام و اقدام به برپایی سامانه و تجهیز آن نمود و به مدت یک ماه ارائه خدمات درمانی، بهداشتی، دارویی و روانشناسی را بعهده داشت، که پس از اتمام دوره ماموریت، سامانه به تیم های بعدی اعزامی از ایران تحویل داده شد و در نهایت طبق توافقات جمعیت هلال احمر ایران و فدراسیون جهانی صلیب سرخ این سامانه با کلیه تجهیزات تحویل کشور بنگلادش گردید.

    گفتنی است: در حال حاضر تیم بهداشت و درمان اضطراری این استان با تامین مجدد تجهیزات پیشرفته و دریافت سامانه جدید و با بهره گیری از تجربیات خدمت رسانی به آسیب دیدگان داخلی و خارجی حوادث و برگزاری مانورهای متعدد، آمادگی پاسخگویی در ماموریتهای محوله در سطوح ملی و بین المللی را دارد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی