امروز: ۱۴۰۰/۷/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۳:۴۲ کد مطلب: 62186
بازدید دوره ای کارشناسان معاونت بهداشت، درمان و تو:
 بازدید دوره ای از انبار و تجهیزات سامانه درمان اضطراری

      بازدید دوره ای از انبار و تجهیزات سامانه درمان اضطراری انجام شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی، مصطفی ذاکر معاون درمان و توانبخشی هلال احمر استان گفت: سامانه و تجهیزات درمان اضطراری و نحوه نگهداری از آنها توسط کارشناسان معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر کشور بازدید و مورد ارزیابی قرار گرفت.

      وی افزود: در این بازدید دوره ای، آقایان کناغ و داوودی از کارشناسان معاونت درمان و توانبخشی کشور حضور داشتند که به بررسی و ارزیابی استانداردهای نگهداری و آمادگی سامانه و تجهیزات درمان اضطراری پرداختند و در پایان از عملکرد این معاونت در این زمینه ابراز رضایت نمودند.

     ایشان همچنین از مکان جدید انبار درمان اضطراری واقع در پایگاه امداد و نجات استان بازدید به عمل آوردند. گفتنی است این مکان با همکاری معاونت محترم امداد و نجات استان در اختیار تیم درمان اضطراری قرار گرفته که پس از فراهم شدن مقدمات، جابجایی این تجهیزات صورت خواهد گرفت.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی