امروز: ۱۴۰۰/۶/۲۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۰ اسفند ساعت ۱۱:۳۹ کد مطلب: 63359
جلسه کمیته اجرایی امور بهداشتی، درمانی جمعیت هلال :
 جلسه کمیته اجرایی امور بهداشتی، درمانی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی

     به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی بیست و نهمین جلسه کمیته اجرایی امور بهداشتی، درمانی جمعیت هلال احمر استان در روز سه شنبه 19/12/99 برگزار شد.

     مصطفی ذاکر معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان گفت: این جلسه بصورت ادواری در خصوص فعالیتهای مراکز درمانی، داروخانه و پلی کلینیک توانبخشی در سطح استان برگزار می گردد.

     وی افزود: این چهارمین جلسه برگزار شده در سال جاری می باشد که در آن، گزارش عملکرد مراکز درمانی سطح استان توسط این معاونت و روسای شعب مشهد و نیشابور ارائه گردید. همچنین راهکارهایی در جهت بهبود وضعیت این مراکز و ارتقاء کیفی خدمت رسانی مطرح شد.

      این جلسه با حضور مدیرعامل استان، معاون بهداشت، درمان و توانبخشی، خزانه دار و عامل ذیحساب، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی، روسای شعب مشهد و نیشابور، رئیس اداره درمان و مسئول امور حقوقی برگزار گردید.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی