امروز: ۱۴۰۰/۶/۲۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۷ ارديبهشت ساعت ۱۱:۳ کد مطلب: 63692
 واکسیناسیون پرسنل معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی


معاون درمان و توانبخشی استان خراسان رضوی  از واکسیناسیون کووید ۱۹ پرسنل معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ، مصطفی ذاکر با اعلام این خبر افزود: همزمان با واکسیناسیون کووید ۱۹ مدافعان سلامت، کارکنان و کادر معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان دور اول واکسن کووید ۱۹ را دریافت کردند.

وی با بیان اینکه مدافعان سلامت در هلال احمر خراسان رضوی از همان آغاز شیوع ویروس کرونا در خط مقدم مبارزه و مقابله با این ویروس منحوس بوده اند، گفت: تعداد 35 نفر ازپرسنل داروخانه ، درمانگاه و توانبخشی هلال احمر خراسان رضوی  که در مواجه مستقیم با بیماران بودند این واکسن را دریافت نمودند.

ذاکر ادامه داد : واکسیناسیون مدافعان سلامت شاغل در معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به جهت مصون ماندن از ابتلا به این ویروس مرگبار ضروری بود تا بتوانند به بیماران متاثر از کرونا خدمات ارائه نمایند

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی