امروز: ۱۴۰۰/۷/۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۲ تير ساعت ۱۲:۱۱ کد مطلب: 65331
بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ازمکان جدید :
 بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ازمکان جدید انبار درمان اضطراری

    مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از محل جدید نگهداری سامانه و تجهیزات BHCU بازدید نمودند.   به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، دکتر احمدی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به همراه معاونین و مدیران مجموعه از مکان جدید انبار درمان اضطراری معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی استان بازدید نمودند.

     در این بازدید مصطفی ذاکر، معاون بهداشت، درمان و توانبخشی به ارائه گزارشی از عملکرد و نتیجه ساماندهی مکان جدید تجهیزات درمان اضطراری پرداخت.

     وی افزود: با توجه به نامناسب بودن فضای موقتی نگهداری تجهیزات تیم های درمان اضطراری و نیاز به ساماندهی این تجهیزات از طرفی و الزام ارتباط با واحد ترابری استان جهت بارگیری و انتقال به موقع این سامانه و اعضای تیم های درمان اضطراری به مناطق حادثه دیده از طرف دیگر، با همکاری معاونت محترم امدادو نجات و هماهنگی های معاونت محترم پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، مکانی مناسب جهت این مهم در پایگاه امداد و نجات هلال احمر استان در نظر گرفته شد.

     ایشان همچنین خاطر نشان کرد : بازدید دوره ای از تجهیزات پزشکی و کالیبراسیون آنها نیز در خلال این جایجایی صورت گرفته و تیم های درمان اضطراری استان با بهره مندی از تجارب داخلی و بین المللی و سامانه وتجهیزات بروزرسانی شده آن، بیش از هر زمان دیگر آمادگی پاسخگویی به حوادت را دارند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی