امروز: ۱۳۹۹/۵/۲۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
ولادت باسعادت امام رضا علیه السلام را به تمامی اعضاء و داوطلبان جمعیت استان تبریک عرض می نماییم.
۱۳۹۵/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۲۴ فروردين ساعت ۱۰:۳۸ کد مطلب: 46629
 تخصیص نیمی از سهم مبارک امام (ع) برای کمک به سیل زدگان
نیمی از سهم مبارک امام(ع) از سوی آیت ا.. سیدان با اجازه مرجع عالیقدر تشیع حضرت آیت ا.. سیستانی دامت برکاته به منظور کمک به سیل زدگان اختصاص پیدا نمود.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، پاسخ ایت ا..سیدان به نامه جمعیت هلال احمر خراسان رضوی مبنی بر اختصاص بخشی از وجوهات شرعی حضرت ولی عصر(عج) به موضوع کمک رسانی به آسیب دیدگان سیل ، به شرح ذیل می باشد:
با توجه به ضرورت مساعدت در جریان حادثه سیل اخیر در نقاط مختلف کشور همکاری وکمک رسانی در رفع نیازمندی های مربوط از مردم شریفف بسیار شایسته است.
ضمنا یادآوری می شود که مقدار نصف از سهم مبارک امام (ع) را طبق اجازه مرجع عالیقدر شیعه حضرت آیت ا.. العظمی سیستانی دامت برکاته در این خصوص می توان کمک نمود.
خداوند متعال به همه نیکوکاران پاداش فراوان مرحمت فرماید.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی