امروز: ۱۳۹۹/۳/۱۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
ولادت باسعادت امام رضا علیه السلام را به تمامی اعضاء و داوطلبان جمعیت استان تبریک عرض می نماییم.
۱۳۹۵/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۸ فروردين ساعت ۱۰:۱۳ کد مطلب: 46685
 ۶۰ درصد کمک‌های نقدی استان به سیل‌زدگان، کمک مشهدی هاست/۷۶ درصد جامعه خراسان رضوی شهر نشین است
تشکیل تیم‌های دوام ثامن برای مشهد با ۵۶۰۰ نفر آموزش دیده به عنوان داوطلبان شهرداری مشهد برای آمادگی حضور در حوادث و سوانح بی‌نظیر است.
در حال حاضر هیچ قانونی برای پیشگیری از سوانح در قانون مجلس نداریم و از سال ۹۳ قانونی برای تشکیل مدیریت بحران نداریم.
۱۲/۵ درصد از کل صندوق‌های کمک‌های مردمی در کل کشور برای سیل‌زدگان به استان ما اختصاص دارد.
تاکنون ۸۴۳ میلیون تومان کمک‌های نقدی از صندوق‌های استان برای کمک به سیل‌زدگان جمع‌آوری شده که ۶۰ درصد این رقم متعلق به مردم مشهد است.
از مجموع ۱۵۰ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در استان تاکنون ۱۰ محموله به استان گلستان،۱۱ محموله به لرستان و یک محموله کمک مردمی به استان خوزستان ارسال شده است.
گفتنی است شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در ۵۶ امین صحن علنی به صورت افتخاری به عنوان عضو جمعیت داوطلبان هلال احمر استان معرفی شدند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی