امروز: ۱۳۹۹/۷/۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
ولادت باسعادت امام رضا علیه السلام را به تمامی اعضاء و داوطلبان جمعیت استان تبریک عرض می نماییم.
۱۳۹۵/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۰ مرداد ساعت ۹:۶ کد مطلب: 47663
اهدای خون داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی در روز مل:
 اهدای خون داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی در روز ملی اهدای خون

جمعی  از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در روز ملی اهداء خون با حضور در پایگاه های انتقال خون سراسر استان خون خود را اهدا کردند .

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی با اشاره به 9 دیماه روز ملی اهداء خون بیان داشت : اهداء خون برای بیماران نیازمند یک وظیفه انسانی و امری خداپسندانه می باشد و لازم است برای حفظ ذخایر خونی به صورت داوطلبانه اهدای خون صورت بگیرد.

محمود رضا آبسالان اهداء خون را امری ضروری و با اهمیت خواند  چرا که در زمان وقوع حوادث برای نجات جان مصدومین و آسیب دیدگان ، تامین خون و فرآورده های خونی بسیار حیاتی است و اعضاء و داوطلبان هلال احمر در  حوادث غیر مترقبه ، تصادفات و بیماری ها لزوم تامین خون سالم جهت مصدومین را به خوبی احساس می نمایند. .

وی فعالیت هلال احمر وانتقال خون را در راه نجات انسانها در یک راستا دانسته  که همانا  حفظ و ارتقای  سلامت جامعه و نجات جان انسانهای آسیب دیده است.

وی  در این باره افزود : داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی با حضور در پایگاه های انتقال خون علاوه بر اهداء خون از زحمات کارکنان سازمان انتقال خون تقدیر بعمل آوردند.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی