امروز: ۱۳۹۹/۵/۲۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
ولادت باسعادت امام رضا علیه السلام را به تمامی اعضاء و داوطلبان جمعیت استان تبریک عرض می نماییم.
۱۳۹۵/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۰ مرداد ساعت ۷:۴۰ کد مطلب: 47787
اعزام تیم ارزیاب هلال احمر استان خراسان رضوی به نهبندان:
 اعزام تیم ارزیاب هلال احمر استان خراسان رضوی به مناطق محروم شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی
باتوجه به برنامه ریزی  سازمان داوطلبان مبنی بر طرح نذر آب 2 و ارائه خدمات درمانی و معیشتی به مناطق محروم متأثر از خشکسالی کشور  تیم شناسایی و ارزیابی معاونت داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی به مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی  اعزام شدند.
معاون داوطلبان هلال احمر استان خراسان رضوی بیان داشت : تیم ارزیاب هلال احمر استان  ضمن ارزیابی سطح محرومیت مناطق بر اساس ضرایب محرومیت بخش ها و روستاها، اطلاعات لازم را در خصوص وضعیت بهداشت و درمان، معیشت مردم و سطح آموزش در شهرستان نهبندان مورد بررسی قرار داد.
محمودرضا آبسالان افزود : پس از کسب اطلاعات اولیه مناطق و جلسات مختلف با فرماندار ، بخشدار و شبکه بهداشت شهرستان نهبندان و مسئولین جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی  ، دو منطقه محروم طبسین و چاه عباس اردونی و روستاهای اطراف آن مورد ارزیابی قرار گرفت .
وی ادامه داد : معاونت داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی در راستای توانمندسازی اقشار آسیب پذیر و رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته نیاز به کمک پزشکان داوطلب و خیرین نیک اندیش دارد .
شایان ذکر است :67 روستا در شهرستان نهبندان توسط تانکر آبرسانی می گردد و از نیازهای ضروری منطقه علاوه بر نیازهای درمانی و معیشتی ، نیاز به آب شیرین کُن می باشد که در روستاها مستقر گردد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی