امروز: ۱۳۹۹/۵/۱۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
ولادت باسعادت امام رضا علیه السلام را به تمامی اعضاء و داوطلبان جمعیت استان تبریک عرض می نماییم.
۱۳۹۵/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۱ مهر ساعت ۱۲:۱۱ کد مطلب: 50492
 توزیع 1463 بسته لوازم تحریر بین دانش آموزان محروم استان

سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر همانند سالهای گذشته در آستانه سال تحصیلی جدید و فرارسیدن بهار دانش با همت خیرین داوطلب و بهره مندی از مشارکتهای عمومی طرح ارمغان مهر را در راستای حمایت از سلامت دانش آموزان مناطق کم برخوردار و بی بضاعت و تامین ملزومات و مایحتاج تحصیلی آنان درسطح استان اجرا می نماید .

این طرح که از 25 شهریور شروع و تا 25 مهر در سطح استان ادامه دارد ، تاکنون با همت و مشارکت داوطلبان استان تعداد 1463 بسته لوازم تحریر به ارزش تقریبی 1.230.300.000 ریال بین دانش آموزان محروم سطح استان توزیع گردیده است .

همچنین در راستای ارائه خدمات سلامت در این طرح به دانش آموزان مناطق کم برخوردار تاکنون 206 دانش آموزان با ویزیت رایگان از خدمات سلامت پزشکان داوطلب مشارکت کننده در این طرح با ارزش ریالی 30.900.000 ریال بهره مند و این خدمات به این عزیزان در محل مدارس حاشیه شهر و مناطق محروم و کم برخوردار به آنها ارائه گردید .

با توجه به استمرار این طرح تا 25 مهرماه معاونت داوطلبان هلال احمر استان همگان را به جهت پاسداشت کرامت انسانی و تامین احترام انسانها در جهت محرومیت زدایی دعوت به همکاری نمود .  

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی