امروز: ۱۳۹۹/۱/۲۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
ولادت باسعادت امام رضا علیه السلام را به تمامی اعضاء و داوطلبان جمعیت استان تبریک عرض می نماییم.
۱۳۹۵/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ آبان ساعت ۱۱:۴۷ کد مطلب: 51898
باز پیوند 797نفر به خانواده هایشان در اربعین حسینی:
 باز پیوند 797نفر به خانواده هایشان در اربعین حسینی(ع)

باز پیوند 797نفر به خانواده هایشان در اربعین حسینی(ع)

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر در حاشیه کارگاه جستجو و باز پیوند خانواده در سوانح از تحویل دادن 797نفر از زائرین اربعین حسینی به خانواده هایشان به عنوان طرح باز پیوند خانواده خبر داد.

دکتر محمد نصیری در دوره آموزشی جستجو و باز پیوند خانواده در سوانح در مشهد مقدس در ادامه گفت: از797نفر تعداد434نفر زن،299نفر مرد و در مجموع تعداد 733نفر شامل کودک،سالمند،افراد آسیب دیده شده باز پیوند در ایران به خانواده هایشان رسیدند و 64نفر در خود عراق از این طرح بهره جستند.

وی افزود:کل این فرایند با حضور 20نفر از داوطلبین جمعیت هلال احمر در عراق و به همین تعداد نیروی داوطلب در مرزهای کشورمان انجام شد که بخش عمده هزینه های این کار توسط خیرین انجام گرفت.

رئیس سازمان داوطلبان با اشاره به اینکه در طرح باز پیوند به غیر از ایرانی ها نیز خدمات ارائه شد، تصریح کرد:در ستاد مرکزی هشت بخش شامل پذیرش ،تعیین هویت،اسکان موقت،ارتقاء سلامت، هماهنگی انتقال، پذیرش در مقصد، اتصال به خانواده و مستند سازی جزء مراحل باز پیوند می باشند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی