امروز: ۱۳۹۹/۱۱/۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن ساعت ۱۱:۴۶ کد مطلب: 55874
 برگزاری 18 کارگاه آموزشی با موضوعات آگاه سازی از ویروس کرونا در استان خراسان رضوی

639 نفر در 18 کارگاه آموزشی مبارزه با ویروس کرونا در ایام الله دهه فجر بهره مند شدند..

محمودرضا آبسالان معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی بیان داشت :به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف و جهت جلوگیری و همچنین پیشگیری آن ، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در مناطق مختلف و بویژه روستاها شد.

آبسالان ادامه داد : این طرح با هدف آشنایی مردم و همچنین ارتقاء سطح سلامت جامعه برگزارگردید و تعداد 639 نفر در قالب 18 کارگاه آموزشی  از این آموزشها بهره مند گردیدند.

وی افزود : علاوه بر آموزش مقابله و پیشگیری بیماری کرونا ، کارگاه های آموزشی دیگری با عنوان آمادگی در برابر مخاطرات و بهداشت و سلامت خانواده ، مهارت های زندگی و ... برگزار گردید.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی