امروز: ۱۴۰۰/۳/۳۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
ولادت باسعادت امام رضا علیه السلام را به تمامی اعضاء و داوطلبان جمعیت استان تبریک عرض می نماییم.
۱۳۹۵/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۲۴ فروردين ساعت ۱۴:۲ کد مطلب: 57105
 دیدار نماینده منتخب مردم گناباد و بجستان با مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی

محمد صفایی نماینده منتخب مردم گناباد و بجستان در خانه ملت امروز با حضور در ساختمان صلح هلال احمر خراسان رضوی با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی دیدار و در خصوص قانون گذاری درحوزه مدیریت بحران و ظرفیتهای جمعیت هلال احمر و همچنین موانع و مشکلات حوزه انتخابیه گناباد و بجستان به تبادل نظر پرداخت.

دکتر سید مجتبی احمدی در این دیدار با اشاره به قانون جدید مدیریت بحران کشور، تسریع در تدوین دستورالعمل های مربوط به این قانون را مورد تاکید قرار داده و ابراز امیدواری کرد: در مجلس جدید پیگیری لازم از سوی دولت برای تدوین دستورالعمل های  اجرایی قانون مدیریت بحران کشور صورت پذیرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی افزود: جمعیت هلال احمر به عنوان قدیمی ترین خیریه کشوربا پشتوانه مردمی می تواند در بحران ها نقش بسزایی ایفا نماید که ثبات مدیریتی نیز در اعتماد عمومی و همچنین ارتقای جایگاه هلال احمر کمک نماید.

مهندس صفایی نیز بر جایگاه مهم هلال احمر و نقش آن در جلب مشارکت های مردمی در حوادث و بلایا و همچنین حضور در بحران ها به عنوان یک نهاد امدادرسان تاکید کرد.

نماینده منتخب شهرستان های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نظرهای کارشناسان و صاحب نظران حوزه مدیریت بحران و همچنین جمعیت هلال احمر می تواند نمایندگان را در امر قانون گذاری کمک نماید.

صفایی در ادامه ضمن اشاره به پتانسیل موجود و بستر مناسب جهت سرمایه گذاری در شهرستان های گناباد و بجستان خاطر نشان کرد: شهرستان های گناباد و بجستان زیر ساخت های مناسبی جهت استفاده از ظرفیتهای سرمایه گذاری جمعیت هلال احمر و همچنین ایجاد مراکز مرتبط با مدیریت بحران در راستای ماموریت های جمعیت هلال احمر برای مدیریت و پیشگیری از حوادث و سوانح به عنوان جنوبی ترین منطقه خراسان رضوی  را دارد.

وی ابراز امیدواری کرد: با تعامل بیشتر نمایندگان مجلس و جمعیت هلال احمر بتوان گام های موثری برای حل چالش های پیش رو برداشت .

در پایان نماینده منتخب شهرستان های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی به عضویت داوطلبی جمعیت هلال احمر در آمد.

 

 

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی