امروز: ۱۴۰۰/۸/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
ولادت باسعادت امام رضا علیه السلام را به تمامی اعضاء و داوطلبان جمعیت استان تبریک عرض می نماییم.
۱۳۹۵/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۷ خرداد ساعت ۸:۵۹ کد مطلب: 65156
 پزشک داوطلب نیشابوری : خدمت به زائرین پیاده حضرت علی بن موسی الرضا (ع) شیرین ترین خدمت در هلال احمر

مصاحبه با دکتر محمد علی حلیمی پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان نیشابور که از  سال 1386 بی ریا و بی منت آماده خدمت در راستای اهداف عام المنفعه جمعیت هلال احمر می باشند.

1-لطفاً خودتان را معرفی کنید ؟اینجانب محمدعلی حلیمی متولد 1345 ، متاهل  و پزشک می باشم.

2-از چه زمانی با جمعیت هلال احمر آشنا شدید و نحوه آشنایی شما با این سازمان چگونه بوده است ؟ بنده از سال 86 افتخار همکاری داوطلبی با جمعیت هلال احمر را دارم که با حضور در مراسم حج واجب افتخار خدمت به حجاج گرامی بیت ا... الحرام از طریق جمعیت هلال احمر نصیب من شد امید که مورد قبول حق تعالی واقع شده باشد .

3-انگیزه حضور شما در فعالیت های داوطلبی چیست ؟ نخست به خاطر خداوند و کمک به خلق خدا می باشد و دلیل دیگر خدمت صادقانه و به دور از ریا و جناحی بودن می باشد.

4-در چه برنامه هایی تا کنون حضور داشته اید ؟ تا کنون در برنامه های مختلفی با عنوان داوطلب هلال احمر حضور داشته ام که از اهم آنان میتوان 1- خدمت به حجاج گرامی و زائرین کربلا 2- خدمت به زائرین پیاده امام رضا (ع) 3- خدمت به مسافرین نوروزی 4- ویزیت رایگان دانش آموزان در روستاهای محروم 5- ویزیت رایگان عشایر محروم مستقر در سطح شهرستان 6- حضور در ایستگاه های سلامت نماز جمعه 7- حضور در ایستگاه های سلامت تاسوعا و عاشورا را بیان نمود.

5- یک خاطره شیرین و یک خاطره تلخ از مدت حضور خود در هلال احمر بیان کنید؟ حضور داوطلبی و خدمت به مردم  از طریق جمعیت هلال احمر شیرین می باشد ولی میتوان به حضور پرشور و زیبای زائرین پیاده امام رضا (ع) اشاره کرد که در سالهای اخیر با شکوه برگزار شده است ولی متاسفانه سال گذشته به دلیل بیماری کرونا برگزار نگردید. .

6-چه سخنی با اعضاء و داوطلبان هلال احمر دارید ؟ به داوطلبان گرامی هلال احمر خداقوت گفته و چون جمعیت هلال احمریک نهاد مردمی و بشر دوستانه می باشد از هیچ کمک و مساعدت و همراهی فروگزار نباشند امیدوارم در راه خدمت به هموطنان موفق باشند.

7-نگاه شما به اقدامات بشر دوستانه و امدادی در حوادث و سوانح و شرایط عادی چیست ؟ اطلاع دارم هلال احمر چه در شرایط سخت بحران و چه در شرایط عادی پیشتاز است و امیدوارم که روز به روز در علم و عمل و خدمت موفق باشند

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی