امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۲تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ساعت ۹:۳۰ کد مطلب: 71603
 مدال داوطلب ارشد جمعیت هلال احمر به خانواده شهید الداغی اهدا شد

وحید سلیمی رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با حضور در منزل شهید حمیدرضا الداغی به پاس تجلیل از مقام شامخ شهید که داوطلبانه جان خویش را وقف حمایت از انسانها نمود مدال داوطلب ارشد جمعیت هلال احمر را تقدیم خانواده ایشان نمود.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر بیان داشت :

امدادگران و داوطلبان هلال احمر همچون شهید الداغی جنسشان جنس گذشت و ایثار است و به همین علت شهید الداغی را عضوی از خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر می دانیم.

 

وی افزود :رفتار شهید برای ما درس است ، نوع رفتار شهید می تواند برای ما چراغ راه زندگی باشد.

 

ما خلوص شهدای دفاع مقدس ، فداکاری های شهدای سلامت و رشادت های مدافعین حرم را در شهید الداغی دیدیم ، ان شاء الله بتوانیم راه این شهیدان را ادامه بدهیم و امیدواریم که آینده ای عاری از خشونت و جنگ داشته باشیم.

دکتر محمدرضا پور ساداتی مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در امور ایثارگران نیز بیان داشت فقدان پدر برای فرزند بسیار سخت است ولی این مفهوم شهادت و کار بزرگی که پدر انجام داده است فرزندان شهدا را آرام می‌کند و احساس غرور می کنند

پورساداتی بیان داشت : خون شهید الداغی باعث شد که بسیاری از مردم و ارگان ها جهت سالم سازی محیط های عمومی اقدام کنند و به نوعی جلوگیری بکنند از اتفاقات تلخی که می توانست در آینده رقم بخورد و این ارامش و امنیت به برکت خون این شهید عزیز بیش از پیش ارتقا پیدا خواهد نمود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی