امروز: ۱۴۰۲/۹/۹پربیننده‌ترین ها
گفتگو
ولادت باسعادت امام رضا علیه السلام را به تمامی اعضاء و داوطلبان جمعیت استان تبریک عرض می نماییم.
۱۳۹۵/۵/۲۱
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ساعت ۹:۵۳ کد مطلب: 71604
 افتتاح پایگاه امدادو نجات جاده ای خیرساز سبزوار با حضور رئیس سازمان داوطلبان

پایگاه امداد و نجات جاده ای خیرساز ، یادمان مرحوم علی رادمنش صبح امروز با حضور رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و مدیرکل امور مجلس جمعیت هلال احمر در شهرستان سبزوار افتتاح گردید.

پایگاه امداد و نجات جاده ای مرحوم رادمنش ، به همت خیرین نیک اندیش آقای محمد مهدی واسعی احداث گردید که با زیربنای ۲۲۵ متر و ۱۵۰۰ متر مربع عرصه و با کمک های خیر نیک اندیش اقای واسعی با ارزش تقریبی ۹۰ میلیون ریال احداث گردید و به جمعیت هلال احمر شهرستان سبزوار تحویل گردید.

دکتر محبی نماینده مردم شهرستان سبزوار در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از خیر نیکوکار به جهت اهدای زمین و ساخت پایگاه و همچنین از جمعیت هلال احمر به جهت تجهیز پایگاه امداد و نجات ، توزیع عادلانه اعتبارات را بسیار مهم دانست.

 وی با اشاره به لزوم احداث پایگاه در محور سبزوار به مشهد مقدس به عنوان یک محور مواصلاتی مهم و با حوادث زیاد ، افتتاح پایگاه امداد و نجات جاده ای مرحوم رادمنش را در جهت رسیدگی به موقع به آسیب دیدگان ناشی از حوادث موثر دانست.

 

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی نیز ضمن قدردانی از خیر محترم جناب آقای محمد مهدی واسعی به خدمات حوزه داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر در جهت کمک به نیازمندان اشاره کرد .

وحید سلیمی افزود : از جمله خدمات مهم جمعیت هلال در سال گذشته کمک به رفع مشکلات بیماران نیازمند بوده است که بیش از ۲۲۲ میلیارد تومان به این مهم اختصاص پیدا نمود .

وی بیان داشت : نقش داوطلبان و خیرین در اجرای خدمات بشردوستانه و عام المنفعه به مردم بسیار مهم است و جمعیت هلال احمر نیز بر هدایت نیات خیرین در جهت ساخت پایگاه های امداد و نجات و اجرای پروژه های محرومیت زدایی تاکید نمود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی