امروز: ۱۴۰۳/۴/۱تاريخ: ۱۴۰۲ شنبه ۶ آبان ساعت ۱۳:۵۰ کد مطلب: 72205
 اجتماع بزرگ جمعیت هلال احمر خراسان رضوی برای محکومیت رژیم صهیونیستی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از اجتماع بزرگ خانواده هلال احمر خراسان رضوی در محکومیت حمله رژیم اسرائیل به امدادگران و غیرنظامیان در میدان شهدای مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر محسن ذاکریان محسن ذاکریان مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه ، گفت: در پی حملات رژیم اشغالگر قدس به غیرنظامیان و مراکز درمانی غزه؛ امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی همراه با مردم انقلابی مشهد با تجمع در میدان شهدا این شهر ضمن اعلام حمایت از مردم فلسطین، نسل کشی و جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

وی با اشاره به حمله وحشیانه رژیم اشغالگر اسرائیلی به بیمارستان المعمدانی غزه؛ ادامه داد: در تمامی جنگ‌ها و درگیری‌ها جمعیت‌های ملی هلال احمر و صلیب سرخ امکان فعالیت در مناطق جنگی را داشته و از هرگونه تعرض به دور هستند که متاسفانه شاهد نقض این قوانین توسط رژیم صهیونیست هستیم و این اقدام منجر به شهادت کادر درمانی ، بیماران ، کودکان و مردم مظلوم حاضر در بیمارستان شده است.

ذاکریان گفت: قطعا باید چنین اقدامی از سوی مجامع جهانی و به خصوص فدراسیون بین‌المللی جمعیت‌های هلال احمر و صلیب سرخ و کمیته بین‌المللی صلیب سرخ محکوم شود.

مدیرعامل جمعیت هلال امر خراسان رضوی اظهار کرد: در راستای دفاع از حق مردم مظلوم فلسطین به جهت بهرمندی از خدمات درمانی و امدادی به منظور تسکین آلام مردم غزه؛ جلوگیری از حمله مستقیم به مراکز درمانی و کادر درمان و امدادگران هلال احمر فلسطین ضروریست؛ همچنین امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی درخواست کردند اقدامات لازم جهت اعزام تیم های امدادی به مناطق جنگ زده به منظور امدادرسانی به جنگ زدگان فراهم گردد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی