امروز: ۱۳۹۸/۸/۲۸
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با معاونت داوطلبان
محمودرضا آبسالان
منوی حوزه
نظرسنجی
عملکرد بخش های مختلف معاونت را چگونه ارزیابی می کنید؟  
 نمايش نتايج
بنر
 • تقدیر رییس کمیته بین‌الملل صلیب سرخ در ایران از هلال احمر بابت تبادل ۵۰ میلیون پیام میان اسرا و خانواده‌هایشان در جنگ عراق
  مسئول کمیته بین المللی صلیب سرخ در ایران در دوره آموزشی جستجو و بازپیوند خانواده در سوانح در مشهد گفت: جمهوری اسلامی و هلال احمر ایران در مسئله بازپیوند خانواده همیشه نقش مهمی داشتند و قریب ۵۰ میلیون پیام در زمان جنگ با عراق تبادل شده است که اقدام ارزشمندی بوده است.
  ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۳ آبان
 • اولین نشست تخصصی خانه دواطلب جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اولین نشست تخصصی مددکاران داوطلب جمعیت هلال احمر خراسان رضوی امروز ۱۹ ابان ماه در سالن اجتماعات زنده یاد بیژن دفتری برگزار شد
  ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۳ آبان
 • ارائه خدمات حمایتی به 651 نفر از محرومین استان در :
  ارائه خدمات حمایتی به 651 نفر از محرومین استان در شهریورماه
  651 نفر از خدمات حمایتی معاونت داوطلبان هلال احمر استان در شهریورماه بهره مند گردیدند .
  به گزارش روابط عمومی معاونت داوطلبان هلال احمر استان خراسان رضوی به جهت توسعه مشارکتهای عمومی داوطلبین نوعدوست و خیر و نیکوکار استان در راستای دستگیری و التیام رنج های نیازمندان و خدمت رسانی به اقشار نیازمند و محروم طرح پنجره های امید در دو بخش حامیان سلامت و کرامت در سطح شعب اجرا می گردد .
  ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۱ مهر
 • سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر همانند سالهای گذشته در سال تحصیلی جدید و فرارسیدن بهار دانش با همت خیرین داوطلب و بهره مندی از مشارکتهای عمومی طرح ارمغان مهر را در راستای حمایت از سلامت دانش آموزان مناطق کم برخوردار و بی بضاعت و تامین ملزومات و مایحتاج تحصیلی آنان درسطح استان اجرا می نماید .
  ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۱ مهر
 • خدمات ارزنده کاروان سلامت هلال احمر خراسان رضوی در مناطق محروم و مرزی خراسان جنوبی
  ۱۳۹۸ شنبه ۲۳ شهريور

آخرین اخبار
دوره آموزشی جستجو و بازپیوند خانواده در سوانح در مشهد از تاریخ 20/8/98 آغاز شد
تقدیر رییس کمیته بین‌الملل صلیب سرخ در ایران از هلال احمر بابت تبادل ۵۰ میلیون پیام میان اسرا و خانواده‌هایشان در جنگ عراق مسئول کمیته بین المللی صلیب سرخ در ایران در دوره آموزشی جستجو و بازپیوند خانواده در سوانح در مشهد گفت: جمهوری اسلامی و هلال احمر ایران در مسئله بازپیوند خانواده همیشه نقش مهمی داشتند و قریب ۵۰ میلیون پیام در زمان جنگ با عراق تبادل شده است که اقدام ارزشمندی بوده است.
۱۳۹۸/۸/۲۳

برگزاری اولین نشست تخصصی مددکاران داوطلب جمعیت هلال احمر خراسان رضوی19 آبان ماه 1398
اولین نشست تخصصی خانه دواطلب جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اولین نشست تخصصی مددکاران داوطلب جمعیت هلال احمر خراسان رضوی امروز ۱۹ ابان ماه در سالن اجتماعات زنده یاد بیژن دفتری برگزار شد
۱۳۹۸/۸/۲۳

ارائه خدمات حمایتی به 651 نفر از محرومین استان در شهریورماه
651 نفر از خدمات حمایتی معاونت داوطلبان هلال احمر استان در شهریورماه بهره مند گردیدند . به گزارش روابط عمومی معاونت داوطلبان هلال احمر استان خراسان رضوی به جهت توسعه مشارکتهای عمومی داوطلبین نوعدوست و خیر و نیکوکار استان در راستای دستگیری و التیام رنج های نیازمندان و خدمت رسانی به اقشار نیازمند و محروم طرح پنجره های امید در دو بخش حامیان سلامت و کرامت در سطح شعب اجرا می گردد .
۱۳۹۸/۷/۲۱

توزیع 1463 بسته لوازم تحریر بین دانش آموزان محروم استان
سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر همانند سالهای گذشته در سال تحصیلی جدید و فرارسیدن بهار دانش با همت خیرین داوطلب و بهره مندی از مشارکتهای عمومی طرح ارمغان مهر را در راستای حمایت از سلامت دانش آموزان مناطق کم برخوردار و بی بضاعت و تامین ملزومات و مایحتاج تحصیلی آنان درسطح استان اجرا می نماید .
۱۳۹۸/۷/۲۱

طولاني ترين كاروان سلامت كشور ( از نظر بازه زماني) در نهبندان
خدمات ارزنده کاروان سلامت هلال احمر خراسان رضوی در مناطق محروم و مرزی خراسان جنوبی
۱۳۹۸/۶/۲۳

اعزام تیم ارزیاب هلال احمر استان خراسان رضوی به مناطق محروم شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی
با توجه به برنامه ریزی سازمان داوطلبان مبنی بر طرح نذر آب 2 و ارائه خدمات درمانی و معیشتی به مناطق محروم متأثر از خشکسالی کشور تیم شناسایی و ارزیابی معاونت داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی به مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی اعزام شدند.
۱۳۹۸/۵/۲۰

اهدای خون داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی در روز ملی اهدای خون
جمعی از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در روز ملی اهداء خون با حضور در پایگاه های انتقال خون سراسر استان خون خود را اهدا کردند .
۱۳۹۸/۵/۱۰

داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی با "نذر آب 2" به خراسان جنوبی می روند
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از اجرای مرحله دوم طرح «نذر آب» از دهم مرداد تا بیستم شهریور ۹۸ در چهار استان خراسان جنوبی، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان خبر داد.
۱۳۹۸/۵/۷

۶۰ درصد کمک‌های نقدی استان به سیل‌زدگان، کمک مشهدی هاست/۷۶ درصد جامعه خراسان رضوی شهر نشین است
تشکیل تیم‌های دوام ثامن برای مشهد با ۵۶۰۰ نفر آموزش دیده به عنوان داوطلبان شهرداری مشهد برای آمادگی حضور در حوادث و سوانح بی‌نظیر است.
۱۳۹۸/۱/۲۸

805 میلیون تومان کمک نقدی مردمی به سیل زدگان
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی از جمع آوری 805 میلیون تومان کمک های نقدی شهروندان خراسان رضوی به منظور کمک به سیل زدگان خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۶
گالری تصاویر
سایت های مفید
پوستر
 

 

 
 
 
 
 
 
لینک های استان