امروز: ۱۳۹۸/۲/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با معاونت داوطلبان
محمودرضا آبسالان
منوی حوزه
نظرسنجی
عملکرد بخش های مختلف معاونت را چگونه ارزیابی می کنید؟  
 نمايش نتايج
بنر

آخرین اخبار
۶۰ درصد کمک‌های نقدی استان به سیل‌زدگان، کمک مشهدی هاست/۷۶ درصد جامعه خراسان رضوی شهر نشین است
تشکیل تیم‌های دوام ثامن برای مشهد با ۵۶۰۰ نفر آموزش دیده به عنوان داوطلبان شهرداری مشهد برای آمادگی حضور در حوادث و سوانح بی‌نظیر است.
۱۳۹۸/۱/۲۸

805 میلیون تومان کمک نقدی مردمی به سیل زدگان
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی از جمع آوری 805 میلیون تومان کمک های نقدی شهروندان خراسان رضوی به منظور کمک به سیل زدگان خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۶

تخصیص نیمی از سهم مبارک امام (ع) برای کمک به سیل زدگان
نصفی از سهم مبارک امام(ع) از سوی آیت ا.. سیدان با اجازه مرجع عالیقدر تشیع حضرت آیت ا.. سیستانی دامت برکاته به منظور کمک به سیل زدگان اختصاص پیدا نمود.
۱۳۹۸/۱/۲۴

حمایت هیئت فوتبال خراسان رضوی از سیل زدگان/ملبس شدن تیم داوری به کاور هلال احمر
سرمربی‌های دو تیم پدیده شهر خودرو و نفت مسجد سلیمان و مالک باشگاه پدیده شهرخودرو و رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد، کارت عضویت نمادین خود را از مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی دریافت کردند و به پویش #سیل_مهربانی پیوستند‌.
۱۳۹۸/۱/۲۴

هلال احمر خراسان رضوی پیشگام در خدمت رسانی به سیل زدگان
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی گفت: مردم این استان کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در ۱۵۶ پایگاه هلال احمر به هموطنان سیل زده اهدا کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۲

کمک 520 میلیون تومانی خراسانی‌ها به سیل‌زدگان کشور
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: خراسانی‌ها مبلغ 520 میلیون تومان به سیل‌زدگان کشور اهدا کردند.
۱۳۹۸/۱/۱۹

مردم جهت کمک به سیل‌زدگان شمال کشور به پایگاه‌های جمعیت هلال احمر خراسان رضوی مراجعه کنند
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از جمع‌آوری‌های کمک‌های مردمی جهت کمک به سیل‌زدگان شمال کشور خبر داد و گفت: جمعیت هلال احمر خراسان رضوی هدایای مردمی را جهت کمک به سیل‌زدگان گلستان و مازندران جمع‌آوری می‌کند.
۱۳۹۸/۱/۵

برنامه‌های سازمان داوطلبان در نوروز ۹۸؛ از فرشتگان رحمت تا طرح کرامت سالمندان
از خوبی‌ها، مهربانی‌ها و کنش‌های خوب می‌گوید؛ طرح ملی فرشتگان رحمت، یکی از مهمترین برنامه‌های جمعیت هلال‌احمر ‏در جهت تأمین و حمایت از سلامت و زندگی اقشار محروم و مبارزه با چالش‌های جهانی مانند فقر، گرسنگی است. جمعیت هلال‌‏احمر به وسیله این برنامه‌ داوطلبانه، شمار بسیاری از امکانات مادی و مالی و کارکنان خود را برای حمایت از افراد بی بضاعت و ‏ساکن در مناطق محروم کشور و حتی آسیب‌دیدگان از حادثه‌هایی همچون زلزله را در اختیار قرار داده است. این برنامه ‏شامل اعضای داوطلب و مددکارانی است که اختص
۱۳۹۷/۱۲/۱۲

رئیس جمعیت هلال احمر: ۴۸ درصد از داوطلبان جمعیت هلال احمر زن هستند
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: زنان جمعیت هلال احمر منشا خیر و برکت هستند، چراکه بسیاری از آنها علاوه بر وظایف همسری و مادری خود همواره حضور پر رنگی در انجام فعالیت‌های هلال احمر و خدمت به مردم داشته‌اند.
۱۳۹۷/۱۲/۹

دیدار با مادران وهمسران شهدا در سیمرغ مهر گستر
مدیرعامل ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و مدیران هلال احمر خراسان رضوی به مناسبت ارتحال حضرت ام البنین(س) با مادران وهمسران 30 شهید والامقام دیدار نمودند.
۱۳۹۷/۱۲/۱
گالری تصاویر
سایت های مفید
پوستر
 

 

 
 
 
 
 
 
لینک های استان