امروز: ۱۳۹۸/۷/۲۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با معاونت داوطلبان
محمودرضا آبسالان
منوی حوزه
نظرسنجی
عملکرد بخش های مختلف معاونت را چگونه ارزیابی می کنید؟  
 نمايش نتايج
بنر

آخرین اخبار
طولاني ترين كاروان سلامت كشور ( از نظر بازه زماني) در نهبندان
خدمات ارزنده کاروان سلامت هلال احمر خراسان رضوی در مناطق محروم و مرزی خراسان جنوبی
۱۳۹۸/۶/۲۳

اعزام تیم ارزیاب هلال احمر استان خراسان رضوی به مناطق محروم شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی
با توجه به برنامه ریزی سازمان داوطلبان مبنی بر طرح نذر آب 2 و ارائه خدمات درمانی و معیشتی به مناطق محروم متأثر از خشکسالی کشور تیم شناسایی و ارزیابی معاونت داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی به مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی اعزام شدند.
۱۳۹۸/۵/۲۰

اهدای خون داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی در روز ملی اهدای خون
جمعی از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در روز ملی اهداء خون با حضور در پایگاه های انتقال خون سراسر استان خون خود را اهدا کردند .
۱۳۹۸/۵/۱۰

داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی با "نذر آب 2" به خراسان جنوبی می روند
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از اجرای مرحله دوم طرح «نذر آب» از دهم مرداد تا بیستم شهریور ۹۸ در چهار استان خراسان جنوبی، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان خبر داد.
۱۳۹۸/۵/۷

۶۰ درصد کمک‌های نقدی استان به سیل‌زدگان، کمک مشهدی هاست/۷۶ درصد جامعه خراسان رضوی شهر نشین است
تشکیل تیم‌های دوام ثامن برای مشهد با ۵۶۰۰ نفر آموزش دیده به عنوان داوطلبان شهرداری مشهد برای آمادگی حضور در حوادث و سوانح بی‌نظیر است.
۱۳۹۸/۱/۲۸

805 میلیون تومان کمک نقدی مردمی به سیل زدگان
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی از جمع آوری 805 میلیون تومان کمک های نقدی شهروندان خراسان رضوی به منظور کمک به سیل زدگان خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۶

تخصیص نیمی از سهم مبارک امام (ع) برای کمک به سیل زدگان
نصفی از سهم مبارک امام(ع) از سوی آیت ا.. سیدان با اجازه مرجع عالیقدر تشیع حضرت آیت ا.. سیستانی دامت برکاته به منظور کمک به سیل زدگان اختصاص پیدا نمود.
۱۳۹۸/۱/۲۴

حمایت هیئت فوتبال خراسان رضوی از سیل زدگان/ملبس شدن تیم داوری به کاور هلال احمر
سرمربی‌های دو تیم پدیده شهر خودرو و نفت مسجد سلیمان و مالک باشگاه پدیده شهرخودرو و رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد، کارت عضویت نمادین خود را از مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی دریافت کردند و به پویش #سیل_مهربانی پیوستند‌.
۱۳۹۸/۱/۲۴

هلال احمر خراسان رضوی پیشگام در خدمت رسانی به سیل زدگان
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی گفت: مردم این استان کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در ۱۵۶ پایگاه هلال احمر به هموطنان سیل زده اهدا کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۲

کمک 520 میلیون تومانی خراسانی‌ها به سیل‌زدگان کشور
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: خراسانی‌ها مبلغ 520 میلیون تومان به سیل‌زدگان کشور اهدا کردند.
۱۳۹۸/۱/۱۹
گالری تصاویر
سایت های مفید
پوستر
 

 

 
 
 
 
 
 
لینک های استان