امروز: ۱۳۹۸/۸/۲۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارائه خدمات حمایتی به 651 نفر از محرومین استان در :
ارائه خدمات حمایتی به 651 نفر از محرومین استان در شهریورماه
651 نفر از خدمات حمایتی معاونت داوطلبان هلال احمر استان در شهریورماه بهره مند گردیدند . به گزارش روابط عمومی معاونت داوطلبان هلال احمر استان خراسان رضوی به جهت توسعه مشارکتهای عمومی داوطلبین نوعدوست و خیر و نیکوکار استان در راستای دستگیری و التیام رنج های نیازمندان و خدمت رسانی به اقشار نیازمند و محروم طرح پنجره های امید در دو بخش حامیان سلامت و کرامت در سطح شعب اجرا می گردد .
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۷/۲۱ ساعت ۱۲:۱۳

توزیع 1463 بسته لوازم تحریر بین دانش آموزان محروم استان
سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر همانند سالهای گذشته در سال تحصیلی جدید و فرارسیدن بهار دانش با همت خیرین داوطلب و بهره مندی از مشارکتهای عمومی طرح ارمغان مهر را در راستای حمایت از سلامت دانش آموزان مناطق کم برخوردار و بی بضاعت و تامین ملزومات و مایحتاج تحصیلی آنان درسطح استان اجرا می نماید .
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۷/۲۱ ساعت ۱۲:۱۱

طولاني ترين كاروان سلامت كشور ( از نظر بازه زماني) در نهبندان
خدمات ارزنده کاروان سلامت هلال احمر خراسان رضوی در مناطق محروم و مرزی خراسان جنوبی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۶/۲۳ ساعت ۱۲:۱۸

اعزام تیم ارزیاب هلال احمر استان خراسان رضوی به نهبندان:
اعزام تیم ارزیاب هلال احمر استان خراسان رضوی به مناطق محروم شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی
با توجه به برنامه ریزی سازمان داوطلبان مبنی بر طرح نذر آب 2 و ارائه خدمات درمانی و معیشتی به مناطق محروم متأثر از خشکسالی کشور تیم شناسایی و ارزیابی معاونت داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی به مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی اعزام شدند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۵/۲۰ ساعت ۷:۴۰

اهدای خون داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی در روز مل:
اهدای خون داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی در روز ملی اهدای خون
جمعی از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در روز ملی اهداء خون با حضور در پایگاه های انتقال خون سراسر استان خون خود را اهدا کردند .
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۵/۱۰ ساعت ۹:۶

داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی با "نذر آب 2" به خراسان جنوبی می روند
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از اجرای مرحله دوم طرح «نذر آب» از دهم مرداد تا بیستم شهریور ۹۸ در چهار استان خراسان جنوبی، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۵/۷ ساعت ۱۰:۵۹

۶۰ درصد کمک‌های نقدی استان به سیل‌زدگان، کمک مشهدی هاست/۷۶ درصد جامعه خراسان رضوی شهر نشین است
تشکیل تیم‌های دوام ثامن برای مشهد با ۵۶۰۰ نفر آموزش دیده به عنوان داوطلبان شهرداری مشهد برای آمادگی حضور در حوادث و سوانح بی‌نظیر است.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۲۸ ساعت ۱۰:۱۳

805 میلیون تومان کمک نقدی مردمی به سیل زدگان
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی از جمع آوری 805 میلیون تومان کمک های نقدی شهروندان خراسان رضوی به منظور کمک به سیل زدگان خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۲۶ ساعت ۱۳:۲۵

تخصیص نیمی از سهم مبارک امام (ع) برای کمک به سیل زدگان
نصفی از سهم مبارک امام(ع) از سوی آیت ا.. سیدان با اجازه مرجع عالیقدر تشیع حضرت آیت ا.. سیستانی دامت برکاته به منظور کمک به سیل زدگان اختصاص پیدا نمود.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۲۴ ساعت ۱۰:۳۸

حمایت هیئت فوتبال خراسان رضوی از سیل زدگان/ملبس شدن تیم داوری به کاور هلال احمر
سرمربی‌های دو تیم پدیده شهر خودرو و نفت مسجد سلیمان و مالک باشگاه پدیده شهرخودرو و رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد، کارت عضویت نمادین خود را از مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی دریافت کردند و به پویش #سیل_مهربانی پیوستند‌.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱/۲۴ ساعت ۹:۱۶