امروز: ۱۳۹۹/۳/۱۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵

برگزاری مسابقات امداد و نجات مرحله شهرستانی
برگزاری مسابقات امداد و نجات مرحله شهرستانی
۱۳۹۴/۲/۲۷
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد ساعت ۱۲:۳۴ کد مطلب: 47132
 9 حادثه جاده ای با 19 مصدوم در 24 ساعت اخیر خراسان رضوی

 بروز بارندگی های شدید و آبگرفتگی و سیلاب در برخی مناطق استان باعث افزایش حوادث جاده ای در خراسان رضوی در 24 ساعت گذشته شد .

 معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی به 19 مصدوم 9 حادثه جاده‌ای شب گذشته تا صبح امروز خبر داد.

اسماعیل بهمن آبادی با اشاره به 9 عملیات امدادرسانی شده در شب گذشته تا امروز استان ، افزود: در این عملیات‌های امدادی به 19 مصدوم 9 حادثه جاده‌ای امدادرسانی شد.

وی با بیان اینکه بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی با خاوردر کیلومتر 225 محور شاهرود به سبزوار و نیز واژگونی تریلی درکیلومتر 85 محور سبزوار به شاهرود دو نفر مصدوم شدند، افزود: تیم عملیاتی پایگاه کاهک با حضور در صحنه حادثه، پس از رهاسازی مصدومان را به‌علت آسیب شدید از ناحیه سر و گردن به مرکز درمانی امدادی سبزوار منتقل کردند.

وی با اشاره به واژگونی یکدستگاه پژو 405 در محور تربت جام به فریمان ، بیان کرد: این حادثه یک مصدوم داشت که پس از انجام اقدامات مورد نیاز، به ‌دلیل آسیب شدید از ناحیه دست چپ مصدوم به مرکز درمانی سجادیه تربت جام منتقل شد.

وی ادامه داد : در حادثه دیگر در اثر برخورد یک دستگاه پراید با سمند در کیلومتر 26 محور سبزوار به بردسکن یک نفر مصدوم شد و تیم عملیاتی با حضور در صحنه حادثه، پس از رهاسازی و نجات، مصدوم را به‌علت آسیب شدید از ناحیه سر و گردن به مرکز درمانی امدادی سبزوار منتقل کردند 

همچنین در اثر واژگونی یک دستگاه پراید در کیلومتر 88 محور سبزوار به نیشابور 4 نفر مصدوم شدند که دو نفربه مرکز درمانی 22 بهمن نیشابور منتقل گردیدند 

معاون امداد و نجات استان خراسان رضوی با تشریح حادثه دیگری گفت : در اثر برخورد یک دستگاه موتور با پراید در کیلومتر 20 محور خلیل آباد به بردسکن یک نفر مصدوم شد و تیم عملیاتی ، پس از رهاسازی مصدوم را به‌علت آسیب شدید از ناحیه سر و گردن به مرکز درمانی ولی عصر بردسکن منتقل کردند 

همچنین در اثر واژگونی یک دستگاه تیبا در کیلومتر120 محور فاروج به قوچان 4 نفر مصدوم شدند که پس از رهاسازی مصدوم را به‌علت آسیب شدید از ناحیه سر و گردن به مرکز درمانی موسی ابن جعفر قوچان منتقل کردند.

بهمن آبادی افزود : در اثر برخورد یک دستگاه کامیون با پژوپارس در کیلومتر 65 محور رشتخوار به جنگل 6 نفر مصدوم شدند که پس از رهاسازی مصدومان و نیز درمان سرپایی دو نفر ، مصدومان دیگر به‌علت آسیب شدید از ناحیه سر و گردن به اورژانس تحویل داده شدند . 

 

 

 

 

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی