امروز: ۱۴۰۱/۲/۲۹پربیننده‌ترین ها
گفتگو
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد
۱۳۹۹/۱۱/۹

برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۷ دي ساعت ۱۸:۶ کد مطلب: 67870
جلسه باشگاه امدادگران و نجاتگران:
 برگزاری اولین جلسه باشگاه امدادگران و نجاتگران
  اولین جلسه باشگاه امدادگران و نجاتگران استانی با حضور سرپرست جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی برگزار شد

سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در جمع منتخبان باشگاه امدادگران و نجاتگران استان بر تلاش برای پویایی روند خدمت رسانی امدادگران ونجاتگران در خطه خورشید تاکید کرد.

دکتر سیدآرش سید صالحی در این نشست تاکید کرد: روحیه داوطلبی و ایجاد و تسهیل پل ارتباطی میان امدادگران و مدیران را باید تقویت کرد.
سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای توانمند سازی و افزایش مشارکت امدادگران در تصمیم گیریها و تصمیم سازی های جمعیت اظهار کرد: امدادگران سرمایه های جمعیت هلال احمر هستند و می بایست همواره آماده باشند.

همچنین غلامرضا صیادی، معاون امداد و نجات هلال احمر استان خراسان رضوی  از تشکیل و راه اندازی کارگروهها تخصصی برای فعالیت اعضای شورای امدادگران و نجاتگران خراسان رضوی خبر داد.

در پایان این نشست، رائ گیری با حضور نماینده حراست صورت گرفت و امیر معززکندری به مدت سه سال با رای اعضاء به عنوان دبیر شورای امدادگران و نجاتگران استان انتخاب شد. 
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی