امروز: ۱۴۰۱/۵/۱۹پربیننده‌ترین ها
گفتگو
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد
۱۳۹۹/۱۱/۹

برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۵ خرداد ساعت ۷:۴۷ کد مطلب: 68907
 10 مصدوم در تصادف زنجیره ای محور نیشابور به مشهد
تصادف زنجیره ای بین سه خودروی تیبا، پژو 405 و پراید در کیلومتر 65 محور نیشابور به مشهد (بیوه ژن) باعث مصدوم شدن  10  نفر شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، غلامرضا صیادی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمراستان خراسان رضوی گفت : تصادف زنجیره ای در کیلومتر 65 محور نیشابور به مشهد (بیوه ژن) منجر به مصدوم شدن 10 نفر شد توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان مشهد خبر داد.

 
 
 صیادی تشریح کرد : در ساعت 17:25 روز چهارشنبه 4 خرداد ماه 1401 طی گزارش اورژانس با ندای امداد 112 مبنی بر در تصادف زنجیره ای بین سه خودروی تیبا، پژو 405 و پراید ، بلافاصله هماهنگی های لازم توسط مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان EOC)) انجام شد جهت اعزام  نجاتگران پایگاه امداد و نجات شهید جعفری مشهد با یک دستگاه خودروی آمبولانس به محل حادثه صورت پذیرفت .نجاتگران پایگاه فوق بعد از تثبیت صحنه و انجام اقدامات اولیه با همکاری اکه رژانس، 2 نفر از مصدومین حادثه را بیمارستان شهید کامیاب مشهد منقل نمودند. این عملیات تا ساعت 20:25 ادامه یافت.

شایان ذکر است سایر مصدومین توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند .
 
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی