امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳پربیننده‌ترین ها
گفتگو
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد
۱۳۹۹/۱۱/۹

برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ پنج شنبه ۲۸ ارديبهشت ساعت ۱۱:۳۰ کد مطلب: 71611
 شروع تمرینات آمادگی جسمانی و مهارتی تیم واکنش سریع استان
 
ابوالفضل رفیعی معاونت امداد و نجات استان از شروع تمرینات آمادگی جسمانی و مهارتی تیم واکنش سریع استان خبر داد . 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان رفیعی  افزود :  این تمرینات به صورت روزانه و زیر نظر  رئیس اداره عملیات استان  انجام می پذیرد . تشکیل پروفایل وضعیت سلامت ، پیشرفت آمادگی جسمانی و مهارتی ماهیانه از دیگر اقدامات صورت گرفته می باشد . رفیعی بیان داشت تیم واکنش سریع استان  متشکل از 15 نفر می باشد  این افراد از بین نجاتگر یکم های استان طی آزمومن مهارتی جسمانی انتخاب میشوند که به صورت مستمر هر سه ماه مورد ارزیابی و سنجش  و آزمون قرار میگیرند  که باید حداقل نمره لازم را کسب نمایند که این آزمون ها شامل : آمادگی جسمانی - مهارتی - ارتفاع - کار با ست هیدرولیک - بسکت و ... ) و تمامی آیتم های مربوطه به عملیاتهای امداد و نجات می باشد .
رفیعی اظهار کرد : کار امدادی و داوطلبانه برای نهاد خدمت رسان هلال احمر با نیت خدایی عبادت است و حضور امدادگران و نجاتگران در صحنه های و عملیاتهای امدادی موجب  رضای خداوند و آرامش مردم  میشود . 
 
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی