امروز: ۱۴۰۳/۴/۱پربیننده‌ترین ها
گفتگو
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد
۱۳۹۹/۱۱/۹

برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ پنج شنبه ۲۸ ارديبهشت ساعت ۱۱:۳۶ کد مطلب: 71612
 شروع تمرینات آمادگی جسمانی و مهارتی تیم توانا ( بانوان ) استان
ابوالفضل رفیعی معاون امداد و نجات استان از برگزاری شروع تمرینات آمادگی جسمانی و مهارتی تیم توانا ( بانوان ) استان خبر داد .
 به گزارش وابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی  رفیعی بیان داشت : این تمرینات بصورت روزانه و زیر نظر رئیس اداره عملیات در محل پایگاه امداد و نجات استان انجام می پذیرد . تشکیل پروفایل وضعیت  سلامت ، پیشرفت آمادگی جسمانی و مهارتی ماهیانه از دیگر اقدامات صورت گرفته می باشد .
ابوالفضل رفیعی  معاون امداد و نجات استان خراسان رضوی در ادامه ضمن بیان فعالیتهای امدادی بانوان در سال 1401 به پرونده سلامت بانوان و عضویت در کار گروههای تخصصی امداد و نجات تاکید کرد . همچنین ایشان عنوان نمودند کار امدادی و داوطلبانه برای نهاد خدمت رسان هلال احمر با نیت خدایی عبادت است و حضور امدادگران و نجاتگران مایه آرامش مردم است . رفیعی عنوان کرد این بانوان با گذراندن دورههای امدادی و توان افزایی و آموزش تخصصی ،  در عملیات های امدادی بکارگیری می گردند . وی افزود در کنار تمرین و مهارت های علمی و ، آگاهی از مسائل حقوقی و حقوق بیماران و نیز آشنایی کامل با وظایف امدادی یک ضرورت است.
 
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی