امروز: ۱۴۰۳/۳/۲۴پربیننده‌ترین ها
گفتگو
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد
۱۳۹۹/۱۱/۹

برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ جمعه ۲۳ تير ساعت ۷:۲۶ کد مطلب: 71903
 واژگونی خودروی پراید در محور تربت جام به صالح آباد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر واژگونی خودروی پراید در محور تربت جام به صالح آباد منجر به مصدومیت ۷ نفر از شد.

محسن ذاکریان مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در اعلام این خبر افزود: این حادثه در ساعت ۹:۲۴ دقیقه در ۲۳ تیرماه در کیلومتر ۴۳ محور تربت جام به صالح آباد اتفاق افتاد و ۷ نفر دچار حادثه و مصدومیت شدند.

ذاکریان گفت: درپی این حادثه و پس از تماس تلفنی EOC بلافاصله نجاتگران پایگاه بنی تاک ( کله مل)به همراه یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و پس از تثبیت صحنه اقدامات اولیه پیش بیمارستانی را برای مصدومان انجام دادند. ۴ مصدوم این حادثه توسط اورژانس و ۲ مصدوم دیگر توسط هلال احمر به بیمارستان سجادیه تربت جام انتقال یافتند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی