امروز: ۱۴۰۲/۹/۹پربیننده‌ترین ها
گفتگو
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است. معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد
۱۳۹۹/۱۱/۹

برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات
برگزاری دومین کارگروه تخصصی امداد و نجات در مقر EOC مشهد
۱۳۹۴/۴/۷

آغاز غبار روبی مساجد همراه با شروع ماه مبارک رمضان
همزمان با شروع ماه مبارک رمضان طرح غبار روبی از نمازخانه پایگاه عملیات آغاز شد
۱۳۹۴/۳/۲۸

دوره آمادگی مهارتی نجاتگر یکم و ایثار برادران و خواهران در شهرستانهای قوچان و مشهد برگزار شد
همچنین دوره تخصصی آوار خواهران بمدت 6 روز در مرکز آموزشهای تخصصی با حضور 25 نفر از نجاتگران خواهر شهرستان های استان برگزار گردید.
۱۳۹۴/۳/۱۷

برگزاری اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
اردوی توان افزایی تیم توانا جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ارتفاعات زو از کوه های آب و برق در اردیبهشت ماه 94 برگزار شد
۱۳۹۴/۳/۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ جمعه ۲۴ شهريور ساعت ۲:۲۲ کد مطلب: 72089
 ۹ مصدوم و فوتی طی دو حادثه در یک روز

مدير عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: صبح امروز طی دو تصادف جاده ای در برخورد تریلی و سواری، ۵ حادثه دیده و ۴ فوتی برجای گذاشته شده است.

ذاکریان گفت: صبح امروز در تماسی تلفنی مبنی از برخورد تریلی و خودروی پراید در ساعت ۵:۴۵ دقیقه، بدون فوت وقت ۴ نیروی عملیاتی با یک دستگاه آمبولانس و یک خودروی نجات تیپ ۱و ۲، به محل اعزام شدند.  

وی با اشاره به اینکه در این حادثه ۵ نفر آسیب دیده اند، افزود: ۲ نفر از اعضای یک خانواده مصدوم و ۳ نفر دیگر نیز با رده سنی ۴۲ ساله، ۳۹ ساله و ۸ ساله نیز در این تصادف فوت شده اند.  

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی بیان داشت: برخورد تریلی با خودروی پراید در کیلومتر ۷۰ محور نیشابور، مشهد روی داده که نجات ۱و۲ پس از اعزام به صحنه، با رهاسازی و تثبیت صحنه حادثه و امدادرسانی توسط عوامل پایگاه عملیات خاتمه یافت.  

 ذاکریان همچنین درخصوص دومین حادثه عنوان کرد: حادثه دیگر، ساعت ۷ و ۴ دقیقه امروز پنجشنبه ۲۳ شهرویور ماه در کیلومتر ۴۵ محور مواصلاتی نیشابور به مشهد رخ داده است که در اثر تصادف جاده ای تریلی و سواری ساندرو، ۴ حادثه دیده را برجای گذاشت.

وی با بیان اینکه نیروهای امدادی پایگاه جاده ای شهید جعفری خراسان رضوی پس از اطلاع به محل اعزام شدند، افزود: این حادثه ۳ نفر مصدوم و ۱ فوتی داشته است که یکی از مصدومین پسری ۱۵ ساله بوده که با انجام اقدامات اولیه توسط نجات تحویل بیمارستان گردید.  

 


ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی