امروز: ۱۳۹۶/۳/۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با معاونت

منوی معاونت
نظرسنجی
کیفیت دوره های آموزشی تخصصی امداد و نجات  
 نمايش نتايج
سامانه امدادی ۱۱۲

سایت های مفید امداد و نجات
 

 
 
سامانه و لینک های ستادی
بنر
معرفی حوزه معاونت امداد و نجات
این معاونت به عنوان محوری ترین حوزه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی و امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی که مطابق با اساسنامه جمعیت هلال احمر و همچنین طرح جامع امداد و نجات کشور از مهمترین وظایف هلال احمر محسوب می شود، شناخته شده است.
معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی  توانسته است با ظرفیت سازی و ایجاد زمینه مناسب، سطح توان عملیاتی و پاسخگویی خود را تا حدود بسیار مطلوبی ارتقاء بخشیده و آماده پاسخگویی به هنگام و مناسب در حوادث و سوانح در سطح استان و کلانشهر مشهد باشد .

گزارش
آغاز رقابتهای والیبال در هلال احمر خراسان رضوی
رقابتهای والیبال به مناسبت هفته هلال احمر ودر استقبال از ماه مبارک رمضان با حضور هشت تیم آغاز شد.
۱۳۹۶/۳/۱

اعزام گروه آنست هلال احمر استان به خراسان شمالی / آماده باش نیروهای عملیات و لجستیک برای حضور در مناطق زلزله زده
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی از اعزام گروه آنست ( 2 سگ آموزش دیده ) و 4 نفر از امدادگران مجرب هلال احمر استان همراه با دستگاههای زنده یاب به مناطق زلزله زده خراسان شمالی خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۲۴

10 مجروح و یک جانباخته در دو حادثه رانندگی در خراسان رضوی
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: در پی وقوع دو حادثه رانندگی جداگانه دیشب در جاده های این استان 10 نفر مجروح شدن و یک نفر در صحنه جان باخت.
۱۳۹۶/۲/۹

توزیع 2639 چادر میان زلزله زدگان خراسان رضوی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: در پی زلزله 16 فروردین تاکنون 2639 چادر در شهرستانهای سرخس، فریمان،تربت جام و بخش رضویه شهرستان مشهدتوزیع شده است.
۱۳۹۶/۱/۲۷

اسکان اضطراری بیش از 3 هزار و 800 تن با برپایی 988 دستگاه چادر امدادی
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی ازاسکان اضطراری بیش از 3 هزار و 800 تن در 67 روستای آسیب دیده با توزیع بیش از 3 هزار و 900 تخته پتو خبر داد.
۱۳۹۶/۱/۱۷

برپایی چادرهای اسکان برای 2 روستای زلزله زده خراسان رضوی
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی گفت:چادرهای اسکان اضطراری در 2 روستای زلزله زده این استان برپا شده است.
۱۳۹۶/۱/۱۶

پوشش امدادی بیش از 150 حادثه از ابتدای طرح نوروزی تا کنون
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: پوشش امدادی بیش از 150 حادثه در بازه زمانی 25 اسفند تا کنون توسط امدادگران هلال احمر استان انجام شد .
۱۳۹۶/۱/۱۴

21 عملیات‌ امدادرسانی هوایی بالگرد امدادی MI17 جمعیت هلال احمر خراسان رضوی موفقیت‌آمیز بوده است
رئیس اداره عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: از زمان اجرای طرح نوروزی 96 تاکنون 21 سورتی پرواز با 13 ساعت پرواز توسط بالگرد امدادی MI17 این مجموعه در سطح استان داشته‌ایم که تمامی این مأموریت‌ها موفقیت‌آمیز بوده است.
۱۳۹۶/۱/۱۳

امدادرسانی به 30 حادثه‌دیده حوادث جاده‌ای محورهای مواصلاتی خراسان رضوی در 8 عملیات امدادی
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: نیروهای امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی عملیات‌های امدادرسانی امدادرسانی به 30 حادثه‌دیده حوادث جاده‌ای محورهای مواصلاتی خراسان رضوی در 8 عملیات امدادی را صورت دادند.
۱۳۹۶/۱/۱۲

12 مصدوم و یک فوتی در 4 حادثه همزمان ظهر امروز در خراسان رضوی
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: سه حادثه واژگونی و یک حادثه سقوط از کوهستان در خراسان رضوی 12 مصدوم و یک فوتی برجای گذاشت.
۱۳۹۶/۱/۸
گالری تصاویر