امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۹ بهمن ساعت ۸:۱۸ کد مطلب: 2338
 کانون دانش آموزی هلال احمر در 600 مدرسه خراسان رضوی راه اندازی شد
رئیس اداره دانش آموزی وپیش دبستانی هلال احمر خراسان رضوی گفت: کانون دانش آموزی هلال احمر با هدف گسترش آموزشهای امدادی و بشر دوستانه در 600 مدرسه این استان راه اندازی شده است.

'لیلی اشرف زاده' روز سه شنبه در مراسم راه اندازی کانون دانش آموزی هلال احمر در مدرسه 'علی تمدن' تربت حیدریه افزود: هر مدرسه خراسان رضوی که حداقل 14 نفر از دانش آموزان آن آموزش های طرح دادرس را دیده باشند، کانون دانش آموزی هلال احمر در آن راه اندازی می شود.

وی گفت: با توجه به ضرورت اشاعه فرهنگ آموزش امداد و کمک های اولیه در جامعه، هلال احمر خراسان رضوی آموزشهای کمک های اولیه را از طریق دانش آموزان به خانواده ها انتقال می دهد.

وی اظهار کرد: دانش آموزان فعال در طرح دادرس در مراحل بعد به المپیاد های استانی و کشوری نیز اعزام می شوند.

رییس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه نیز در این مراسم گفت: همزمان با سراسر استان 60 کانون دانش آموزی هلال احمر تربت حیدریه در قالب تیم های دادرس با محوریت آموزش کمک های اولیه در مدارس این شهرستان راه اندازی شد.

'رضا مومن زاده' افزود: طرح دادرس هلال احمر برای انجام امور امدادی توسط دانش آموزان آماده و آموزش دیده در مواقع ضروری است.

وی ادامه داد: در طرح دادرس دانش آموزان، هشت مورد امدادی را با محوریت آموزش کمک های اولیه در قالب تیم های 14 نفره فرا می گیرند.
.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی