امروز: ۱۴۰۰/۹/۱۲
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱ دي ساعت ۱۴:۲۷ کد مطلب: 45134
 برگزاری اردو ویژه جوانان فعال . امور جوانان. شعبه کاشمر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کاشمر از اردوی یک روزه ویژه اعضای خواهر جوانان و دانشجویی این جمعیت به اقامتگاه بوم گردی باغدشت ریوش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شعبه کاشمر؛ احمد رضاپور گفت: این اردو به مدت یک روز و با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی و تعامل و همکاری و ارتباط بیشتر اعضا با هم برگزار شد.

وی افزود: بازدید از فروشگاه صنایع دستی و بناهای باستانی و همچنین حضور در گلزار شهدای گمنام این شهرستان از جمله فعالیت های انجام شده در این اردو بود.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی