امروز: ۱۳۹۸/۴/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۳ اسفند ساعت ۱۰:۵۳ کد مطلب: 46255
 استاندار خراسان رضوی خواستار تقویت پویش بهرفت شد

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه شعار ترافیکی "بهرفت" در کاهش حوادث جاده ای موثر است، خواستار تقویت این پویش مردمی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ علیرضا رزم حسینی در بازدید از پست ایمنی و سلامت جمعیت هلال احمرشهرستان مشهد مستقر در کمپ غدیر این شهرستان اظهارداشت: کاهش حوادث ترافیکی یکی از مهمترین دغدغه های مقام معظم رهبری(مدظلله العالی) و مسئولان کشور است.

وی تصریح کرد: برای کاهش حوادث ترافیکی در کنار اقدامات بازدارنده نیازمند به فرهنگ سازی داریم و باید تفکر درست رانندگی کردن و رعایت قانون در جامعه حاکم شود.

بهرفت منحصر به ایام نوروز نباشد
رزم حسینی خاطرنشان کرد: پویش “بهرفت” یک حرکت مردمی است که توسط سازمان عام المنفعه جمعیت هلال احمر ایجاد شده و بایستی گسترش، تقویت و ادامه دار باشد.

استاندار خراسان رضوی با تاکید اینکه سالانه تعداد زیادی از هموطنان ما بر اثر وقوع حوادث جاده ای محروح و یا جان خود را از دست می دهند، عنوان کرد:بروز یک حادثه رانندگی تبعات منفی اجتماعی برای جامعه دارد، معلولیت، از دست دادن سرپرست خانواده، آسیب های فرهنگی واجتماعی از جمله خسارت ها تبعات منفی یک حادثه است.

وی با بیان اینکه اقدامات جمعیت هلال احمر برای کاهش حوادث ترافیکی ستودنی است گفت: باید تلاش کنیم تا پویش ملی “بهرفت” منحصر به ایام نوروز نباشد و در طول سال به صورت ادامه دار به آن توجه شود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی