امروز: ۱۳۹۸/۴/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين ساعت ۱۷:۲۷ کد مطلب: 46378
 از برگزاری نماز جماعت تا استقبال از زائرین امام مهربانی

جوانان هلال احمر خطه خراسان رضوی این روز ها در تکاپوی برگزاری طرح ملی ایمنی سلامت واستقبال باشکوه از زائرین اقا علی ابن موسی الرضا هستند.

میزبانی اعضای جوانان از کودکان

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی،رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر گفت: فضای دوستدار کودک نه تنها باعث سرگرمی کودکان بلکه موجبات آسایش والدین را نیز فراهم می کند.

 

احمد رضاپور با اشاره به پست ایمنی و سلامت شهید نیکوکار، در جوار حرم مطهر امامزاده سید مرتضی و زائرسرای ویژه مسافران افزود: با توجه  به ازدحام زائرین در این مکان، فضای دوستدار کودک این پُست علاوه بر کودکان مورد استقبال والدین آنها نیز قرار گرفت.

 

وی افزود: کودکان با حضور در ایستگاه کودک در حاشیه کشیدن نقاشی با موضوع صلح و دوستی و ضمن سرگرمی نه تنها با آموزه های بشردوستانه آشنا می شوند بلکه با حضور آنها در این فضا شرایطی فراهم می شود تا والدین نیز بتوانند با امنیت خاطر به استراحت پرداخته و کاستن از خستگی سفر،کاهش حوادث رانندگی ناشی از خستگی و خواب آلودگی را به همراه دارد.

برپایی خیمه نماز در کنار پست های نوروزی هلال احمر

معاون مدیر عامل و‌رییس جمعیت هلال احمر سبزوار از برپایی خیمه نماز در کنارپست های نوروزی خبر داد.

 

محمدعلی جباری ثانی گفت: پست های ایمنی سلامت امسال باحضور جوانان نسبت سالیان گذشته رشد چشمگیری داشته است.

 

وی افزود: باتوجه به اینکه سبزوار در مسیر تهران_مشهد قرار داد و همچنین مسیر کویری میباشدومسافرین خسته میشوند،با برپایی خیمه نماز در صددیم رانندگان توفف کنندو در کنار استراحت و دیگر خدمات نماز را نیز در این پست اقامه کنند.

 

وی بیان کرد:  از ابتدای شروع طرح نوروزی تا یکم فروردین ماه بیش از۸۰مسافر در خیمه نماز شرکت کرده اند.

 

جباری بیان کرد:حضور امام جماعت در خیمه های  نماز با هدف ترویج نماز جماعت،پاسخگویی به سوالات شرعی مسافرین و راهنمایی زائران در جهت معرفی اماکن مذهبی  میباشد.

 

اجرای نوزدهمین طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در شهرستان بردسکن

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان

بردسکن از اجرای طرح نوزدهمین طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در شهرستان بردسکن خبر داد

 

 احمدرضا پور گفت: نوزدهمین طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از تاریخ 28 اسفند هزارو سیصدو نودو هفت آغاز شده و  هفده فروردین ماه  سال جاری ادامه دارد.

وی تصریح کرد: طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در راستای ارتقای آگاهی و تغییر نگرش شهروندان به رفتارهای پرخطر این ایام است.

 

وی بااشاره به پست های نوروزی گفت: دراین طرح پست های ایمنی وسلامت جوانان در زائر سرای امام رضا مستقروبه مسافران خدمات ارائه میدهند.

 

رضاپور اظهار کرد:  مسافرین و مسئولین نیز با پیوستن به کمپین ملی بهرفت همراه ما شدند.

 

جوانان هلال احمر در مسیر خدمت بشردوستانه

 

همزمان با آغاز سال نو و بهاری دیگر جوانان هلال احمر چناران با استقبال از مسافرین نوروزی درمسیر خدمت بشر دوستانه گامی برداشتند.

رئیس جمعیت هلال احمرچناران به همراه کارکنان و مسئولین شهرستان چناران ضمن تبریک سال نو از پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی بازدید و از خدمات و تلاش های صورت گرفته توسط اعضای پست به مسافرین نوروزی تقدیر و تشکر کردند

 

علی مسعودی  گفت : در روز اول فروردین سال 98 مسافرین نوروزی استقبال خوبی از پست داشته اند و فضای دوستدار کودک مورد استقبال کودکان و خانواده های آنان قرار گرفت.

وی افزود : خیمه نماز نیز در راستای آموزه های دینی بر پاشده است و مسافرین نوروزی از این خیمه استقبال باشکوهی داشته اند.

وی ادامه داد:از ابتدای طرح تا کنون ۳۰کودک از فضای دوستدار کودک بهره بردند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی