امروز: ۱۳۹۸/۴/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين ساعت ۱۰:۳۴ کد مطلب: 46385
 استقبال چشمگیر مسئولان استان خراسان رضوی از تشکیل پویش بهرفت

در سومین روز از اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی مسئولان استان خراسان رضوی با حضور در پست های ایمنی و سلامت سطح استان از تشکیل پویش ملی بهرفت استقبال کردند. این افراد همچنین  تشکیل پویش بهرفت را گامی موثر در مسیر کاهش حوادث ترافیکی برشمردند و بر ادامه دار بودن این پویش در طول ایام سال تاکید کردند.

 اقدامات هلال احمر در ارائه خدمت به مردم ستودنی است

فرماندار خواف گفت: اقدامات هلال احمر در ارائه خدمت به مردم بخصوص در ایام نوروز ستودنی است.

عبدالرضا سپهری در بازدید از پست ایمنی و سلامت امدادگر شهید سیدحسن مهدی پور اظهارداشت: این روزها شاهد جاری شدن سیل در برخی از نقاط کشور هستیم و شاهدیم که اعضاء هلال احمرصادقانه در حال کمک رسانی به آسیب دیدگان هستند.

وی تصریح کرد:اعضاء هلال احمر صادقانه و بدون چشم داشت  به مردم خدمت می کنند  که این مسئله کمتر از ایثارگری نیست.

گفتنی است  فرماندار خواف پس از بازدید از پست ایمنی وسلامت مسافران شهید سیدحسن مهدی پور با امضائ میثاق نامه به پویش ملی بهرفت پیوست.

سپهری همچنین در حاشیه این بازدید با حضور در غرفه دوستدار کودک از نزدیک با فعالیت های غنچه های هلال جمعیت این شهرستان آشنا شد.

 

امدادرسانی به فرد آسیب دیده درپست نوروزی مه ولات

رئیس جمعیت هلال احمر مه ولات گفت:عصر امروز به خانمی 36 ساله که به دلیل سوختگی  دچار آسیب دیدگی از  ناحیه پا شده بود، توسط پست ایمنی وسلامت مسافرین نوروزی شهید محمد رضا عالمی امداد رسانی شد.

محمدامانی افزود:این مسافران نوروزی از هموطنان جنوب کشور بودند که قصد سفر به مشهد الرضا (ع) را داشتند.

 

 

پویش ملی بهرفت از ابتکارات ارزشمند جمعیت هلال احمر است

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی تربت جام گفت: پویش ملی بهرفت " بهبود رفتار ترافیکی" از ابتکارات ارزشمند جمعیت هلال احمر است.

حجت الاسلام والمسلمین صامتی در بازدید از پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی شهید امدادگر ناصر سخاوتی با بیان اینکه  فعالیت بدون چشم داشت و خداپسندانه اعضای جوانان قابل ستایش و تقدیر است ، ادامه داد: پویش ملی بهرفت تمام اعضای جامعه تاکید می کند که با  دقت،  حوصله و رفتار درست ترافیکی می توان به کاهش آمار تلفات جاده کمک کرد.

**معاون فرماندار درگز خواستار توجه رانندگان به پویش ملی بهرفت شد

معاون فرماندار درگز خواستار توجه رانندگان به پویش ملی بهرفت با توجه به اثر گذاری آن در کاهش حوادث ترافیکی شد.

علی فراهی با تاکید براینکه اثر گذاری پویش ملی بهرفت بین رانندگان و مسافران نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است، افزود:  کسانیکه به این پویش  می پیوندند بایستی خود را ملزم به رعایت نکات ایمنی و مقررات راهنمایی و رانندگی کنند.

فراهی با امضاء  میثاق نامه بهرفت  (بهبود رفتار های ترافیکی)، به این پویش ملی پیوست.

 

امضای عهدنامه کمپین بهرفت توسط مردان متعهد و ناجیان امنیت گناباد

صبح  امروز یکتائیان معاون کلانتری منطقه ۱۱گناباد  به همراه پرسنل این کلانتری با حضور در پست های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۹۸به کمپین بهرفت" بهبود رفتار ترافیکی" پیوست.

محسن یکتائیان ضمن ابراز خرسندی از بداشتن گام های موثری چون کمپین بهرفت افزود:سالهاست سیاستمداران دنیا به این نتیجه رسیده اند که کار روی فرهنگ و خویش اندیشی افراد تاثیرات به مراتب مطلوب تری در جامعه تا اعمال فشار های اجباری دارد.

وی افزود:بنده هم سالهاست شاهد ارائه تفکرات هدفمند فرهنگی ازسوی ارگان مردم نهاد هلال احمر هستم و افتخار میکنم که خود نیز جزئی ازاین خانواده ی بزرگ  میدانم.

 

بهرفت گامی موثر برای فرهنگ سازی درحوزه ترافیک

فرماندار فریمان گفت:پویش ملی بهرفت هلال احمرگامی موثر برای فرهنگ سازی درحوزه ترافیک محسوب می شود.

عباسعلی صفایی در حاشیه بازدید از کمپ ایمنی وسلامت شهیدکوهسار فاتحی اظهار داشت: مردم بادیدن امدادگران هلال احمر احساس آرامش وامنیت می کنند.

وی با بیان اینکه  ترویج فرهنگ بهرفت در کاهش حوادث جاده ای تاثیر بسزایی دارد، ادامه داد: فرهنگ سازی در جهت بهبود رفتارهای ترافیکی درکنار دیگرخدمات بشردوستانه هلال احمرگام مهم در جهت خدمت به مردم است.

گفتنی است در حاشیه این بازدید،  صفایی  فرماندار ،مهندس گیاهی رئیس اداره میراث فرهنگی ودکترپاینده رئیس مرکزبهداشت شهرستان  با امضای میثاق نامه به پویش ملی بهرفت(بهبود رفتارهای ترافیکی)پیوستند.

 

فعالیت جوانان هلال احمر ایثار در راه خداست

فرماندار تایباد گفت: تلاش ها و فعالیت های جوانان هلال احمر  که در ایام نوروز به جای مسافرت در  مسیر خدمت به مردم حضور ارائه خدمت می کنند، ایثار در راه خداست.

حسین شرافتی راد در بازدید از پست ایمنی و سلامت شهید سید یحیی بحرانی این  شهرستان اظهارداشت: با تلاش های انجام شده شرایط مناسبی  برای مهمانان عزیز و مسافرین داخلی و‌خارجی فراهم شده که در این زمینه از جمعیت هلال احمر و سایر دستگاه های اجرایی شهرستان  قدردانی می کنیم.

گفتنی است در حاشیه این بازدید، فرماندار تایباد و اعضا ستاد خدمات سفر شهرستان  با امضای میثاق نامه به پویش ملی بهرفت(بهبود رفتارهای ترافیکی)پیوستند.

 

بهرفت منجر به کاهش حوادث رانندگی در سطح شهرستان شده است

سرپرست فرمانداری بردسکن گفت: پست های هلال احمر در سطح این شهرستان نسبت به سال های قبل آمادگی بیشتری دارند.

ابراهیم قاسم پور در حاشیه بازدید از پست ایمنی و سلامت شهید سید احمد موسوی اظهارداشت: امیدواریم سال جدید با توجه به تمهیدات اندیشیده شده  بتوانیم خدمات ارزشمندی به هموطنان عزیز ارائه کنیم.

وی با اشاره به تشکیل پویش بهرفت در این شهرستان  ادامه داد: این پویش که با تلاش های  اعضاء جوان جمعیت  هلال احمر شهرستان شکل گرفته  منجر به کاهش حوادث ترافیکی در سطح این شهرستان شده است.

گفتنی است در حاشیه این بازدید، فرماندار بردسکن و اعضا ستاد خدمات سفر شهرستان  با امضای میثاق نامه به پویش ملی بهرفت(بهبود رفتارهای ترافیکی)پیوستند.

 

معاون عمرانی فرمانداری سبزوار به پویش ملی بهرفت پیوست

صبح امروز دکتر اسماعیل نصرآبادی معاون عمرانی فرمانداری سبزوار با حضور در پست ایمنی و سلامت شهید هروی این شهرستان به پویش ملی بهرفت پیوست.

وی درحاشیه بازدید از بخش های مختلف این پست اظهارداشت: براساس آمارهایی اعلامی از سوی مسئولان ذی ربط تشکیل پویش هایی مانند بهرفت تاثیر بسزایی در کاهش حوادث جاده داشته است.

نصرآبادی عنوان کرد: باید تلاش کنیم تا این پویش ها تبدیل به یک فرهنگ عمومی برای تمام سال شود و منحصر به این ایام نباشد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی