امروز: ۱۳۹۸/۴/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين ساعت ۱۱:۳۳ کد مطلب: 46398
 خطای انسانی، جاده و کیفیت خودروها در بروز حوادث رانندگی تاثیر گذار است

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: خطای انسانی، جاده  و کیفیت خودروها در بروز حوادث رانندگی تاثیر گذار است.

حسین مقصودی با اشاره به تشکیل پویش ملی "بهرفت" توسط جمعیت هلال احمر اظهارداشت: کاهش حوادث رانندگی امروز به یکی از مهمترین دغدغه های مردم و مسئولان در مجلس شورای اسلامی و دولت شده است.

وی با بیان اینکه  وزارت راه و شهرسازی، پلیس، هلال احمر و وزارت بهداشت و درمان از جمله  دستگاه های اجرایی هستند که نقش مهمی در کاهش حوادث رانندگی دارند، افزود: امسال شاهد هستیم که وزارت راه و شهرسازی در زمینه بهبود وضعیت جاده های کشور آنگونه که باید تلاش نکرده و تمام زحمات برعهده نهادهایی مانند پلیس راه،هلال احمر و اورژانس افتاده است.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی از تشکیل پویش های ملی در جهت کمک به کاهش حوادث رانندگی و ترویج فرهنگ بهبود رفتار ترافیکی حمایت می کند، خاطرنشان کرد: تشکیل این پویش توسط جمعیت هلال احمر و اعتماد و علاقه مردم به این سازمان تاثیر بسزایی در کاهش حوادث رانندگی دارد.

عضوکمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از خواسته های مجلس شورای اسلامی همواره افزایش کفییت خودروهای داخلی است، از این رو به خودروسازان هم پیشنهاد می شود تا با پیوستن به این پویش به مردم تعهد دهند که در مسیر بهبود کیفیت خودروی داخلی تلاش می کنند.

مقصودی با بیان اینکه موضوع کاهش تصادفات جاده ای در کاهش آسیب های اجتماعی نیز تاثر دارد، عنوان کرد:  خطاهای انسانی مهمترین نقش در حواث رانندگی دارد و تشکیل این کمپین با عنوان یک زیر ساخت فرهنگی در این حوزه موثر است که مردم با عضویت در این کمیپن جوانان هلال احمر را در کاهش حوادث رانندگی یاری میکنند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی