امروز: ۱۳۹۸/۱۲/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۹ دي ساعت ۸:۳۹ کد مطلب: 53277
 استفاده از ظرفیتهای دانشگاه فرهنگیان با تاسیس کانون دانشجویی دانشگاه ثامن الحجج مشهد
صبح امروز در جلسه معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی با مسئولین دانشگاه ثامن الحجج فرهنگیان استارت تاسیس کانون دانشجویی این دانشگاه زده شد.
علیرضا معین زاده معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ضمن استقبال از تاسیس کانون دانشجویی در دانشگاه ثامن الحجج فرهنگیان گفت: تاسیس این کانون نقش بسزایی در فراگیری آموزشهای امدادی و بشردوستانه دارد.
وی بااشاره به اینکه معلمان وظیفه مهم تعلیم وآموزش دانش آموزان برای ورود به جامعه را بر عهده دارند وآینده جامعه در گرو کار معلمان است افزود: این که به دانشجو معلمان بیاموزیم که چه کاری را باید در زمان بحران انجام دهند تا کمترین آسیب وپیامد را داشته باشد بسیار حائز اهمیت است.
معین زاده فعالیتهای جوانان را معطوف به آموزش های امدادی ندانست واظهار داشت:افزایش مهارتهای اجتماعی وآموزش نحوه بکارگیری این مهارتها در زندگی معلمانی که می خواهند در آینده عهده دار تعلیم وتربیت فرزندانمان شوند بسیار مهم است و باید امکانات وفضای لازم برای این دانشجویان فراهم گردد تا بتوانند در کنار انتقال مفاهیم تربیتی آموزشهای امداد ونجات را به نسل آینده انتقال دهند.
همچنین دکتر معتمدی معاون آموزش دانشگاه فرهنگیان استفاده از آموزشهای امدادی جمعیت هلال احمر را مفید وموثر دانست و گفت: تاسیس کانون دانشجویی در دانشگاه باعث افزایش تعامل بین هلال احمر ودانشگاه ودرنتیجه بسط وگسترش آموزشهای امدادی وبشردوستانه می شود.
دراین دیدار دو طرف خواهان استفاده از ظرفیتهای همدیگر شدند وفراخوان عضویت ، برگزاری دوره های آموزشی ، مانور ویژه دانشجویان از مهترین مباحث مطرح شده بود.
شایان ذکر است در استان خراسان رضوی شش دانشگاه فرهنگیان وجود دارد که در چهار دانشگاه کانون دانشجویی فعال است و در 2 دانشگاه دیگر نیز به زودی شاهد افتتاح کانون دانشجویی خواهیم بود.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی