امروز: ۱۳۹۸/۱۲/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۱۴ دي ساعت ۸:۲۵ کد مطلب: 53340
 مانور امدادی در روز ایمنی در برابر زلزله انجام شد
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی از انجام مانورروز ایمنی در برابر زلزله شعب هلال احمر استان خبر داد.

برگزاری کارگاه های آموزشی نحوه صحیح پناهگیری در هنگام زلزله به همت جمعیت هلال احمر نیشابور
طرح برگزاری کارگاه های آموزشی نحوه صحیح پناهگیری در هنگام زلزله در سطح شهرستان به همت جمعیت هلال احمر نیشابور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور ، اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور در تکمیل این خبر گفت : همزمان با پنجم دیماه سالروز زلزله بم و روز ایمنی در برابر زلزله و اهمیت موضوع پناهگیری در هنگام زلزله و همچنین آشنایی با اقدامات قبل از زلزله ، کارگاه های آموزشی به همت جوانان و مربیان شعبه در حال برگزاری است.
وی در ادامه افزود : تا کنون در بیش از 30 آموزشگاه و خوابگاه در قسمت های مختلف شهرستان و همچنین در روستاها برای اقشار مختلف جامعه از جمله دانش آموزان ، زنان روستایی و بانوان خانه دار برگزار گردیده است و همچنان در حال برگزاری می باشد.
شاه بیکی در پایان گفت: از دیگر اقدامات انجام‌گرفته در این زمینه آموزش چهره به چهره به همت جوانان و همچنین آموزش از طریق پرده خوانی و به صورت تصویری است که این امر یادگیری را برای عموم آسان می کند
پرده خوانی امداد ونجات در هلال احمر رشتخوار انجام شد
رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان رشتخوار از اجرای طرح پرده خوانی توسط واحد جوانان در سطح شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار حسین زاده گفت:طرح پرده خوانی با موضوع آموزش امداد و کمک های اولیه، پناهگیری و تخلیه اضطراری توسط واحد جوانان همزمان با هفته کاهش بلایای طبیعی در مدارس منتخب سطح شهرستان اجرا شد.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح آمادگی در برابر مخاطرات و پیشگیری از خسارات جانی احتمالی در مواجهه با حوادث طبیعی میباشد.

همچنین در همین هفته کاهش بلایای طبیعی طرح برگزاری کارگاه های آموزشی نحوه صحیح پناهگیری در هنگام زلزله و نکات لازم برای کاهش بلایا در سطح شهرستان سبزوار به همت جمعیت هلال احمر سبزوار برگزار گردید.
محمدعلی جباری ثانی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار در تکمیل این خبر گفت : بزرگترین آسیب و خسارات در زمان زلزله ممکن است ناشی از عدم آگاهی درست ما درمورد چگونگی برخورد با این حادثه رخ دهد، بنابراین رسالت بزرگ ما آموزش است. به همین منظور همزمان با پنجم دیماه سالروز زلزله بم و روز ایمنی در برابر زلزله ، کارگاه های آموزشی به همت جوانان و مربیان شعبه جهت آگاه سازی کودکان و بزرگسالان در حال برگزار شد.
وی در ادامه افزود : تا کنون در بیش از ۲۰ مهدکودک، مدرسه،دانشگاه و خوابگاه در قسمت های مختلف شهرستان و همچنین در روستاها برای اقشار مختلف جامعه برگزار گردیده است و همچنان در حال برگزاری می باشد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی