امروز: ۱۴۰۰/۷/۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۲۶ تير ساعت ۹:۴۱ کد مطلب: 65558
 جذب وعضویت بیش از ۲هزار جوان در جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از جذب و عضویت ۲هزار و ۱۳۵ نفر در شعب جمعیت هلال‌احمر این استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی علیرضا معین زاده گفت :با توجه به اهداف جمعیت هلال احمر و بخصوص حوزه جوانان عضو گیری از بین نوجوانان و جوانان داوطلب و سازماندهی آنان در گروهها و واحد های سازمانی، معرفی فعالیتهای جمعیت هلال احمر و اعضای سازمان جوانان به جامعه و جلب همکاری مردم و نهاد ها بخشی از خدمات جوانان هلال احمر است.

او آموزش نوجوانان به ویژه در زمینه امداد و کمکهای اولیه به منظور کسب آمادگی و شرکت در فعالیتهای امدادی و عام المنفعه،ایجاد و توسعه فضای های مناسب به منظور غنی سازی اوقات فر اغت اعضای سازمان جوانان،ارائه خدمات اجتماعی به جوانان آسیب دیده در چهار چوب اهداف و برنامه های سازمان جوانان بخش دیگری از خدمات ارائه شده است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ادامه داد: در سه ماهه نخست امسال سه شعبه تربت حیدریه با۶۳۵ نفر،مشهد۳۵۱ ،گناباد با ۱۵۴ بیشترین جذب را در  سه ماهه اول داشتند.

معین زاده بیان کرد: بر اساس سهمیه ابلاغیه عضویت به شعب و براساس درصد تحقق شهرستانهای بجستان با ۱۵۸ درصد، داورزن با ۸۵ درصد و تربت حیدریه با ۵۹ درصد بیشترین عملکرد را داشتند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی