امروز: ۱۴۰۰/۷/۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۲۸ تير ساعت ۸:۴۴ کد مطلب: 65599
 برگزاری وبینارآموزشی تحکیم بنیان خانواده به میزبانی جمعیت هلال احمرتربت جام

 وبینارآموزشی تحکیم بنیان خانواده به مناسبت هفته ملی ازدواج به میزبانی تربت جام برگزارشد.به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان تربت جام، وبینارآموزشی تحت عنوان تحکیم بنیان خانواده به مناسبت هفته ملی ازدواج به میزبانی تربت جام درجمعیت هلال احمر شهرستان برگزارشد.

شیری بیان کرد: خانواده به عنوان نخستین پایگاه بسترساز رشد جسمی و روانی هر فرد نقش موثری در رشد جامعه دارد و استحکام بنیان‌های آن در پرتو رعایت ارزش‌های اخلاقی و آموزش و کسب مهارت‌های زندگی تحقق می‌یابد. از این رو هرگونه تهدید نهاد خانواده به منزله هشدار جدی برای سازندگی اجتماع در ابعاد مختلف است.

رئیس جمعیت هلال احمرتربت جام گفت:لازم به ذکراست این کارگاه اموزشی دربسترفضای مجازی به صورت استانی برگزارگردیدو اعضای جوانان جمعیت هلال احمر در این جلسه حضور داشتند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی