امروز: ۱۴۰۰/۸/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۳۱ مرداد ساعت ۱۳:۵۹ کد مطلب: 65844
  بهره مندی 263 هزارو 834 نفر از خدمات ارائه شده در طرح نذر سلامت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: از ابتدای اجرای طرح، همزمان با دهه اول محرم طبق آخرین آمارگیری انجام شده 263 هزارو 834 نفر از خدمات ارائه شده در طرح نذر سلامت بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ؛ دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی اظهار داشت : در 17 پایگاه فعال در سطح استان خراسان رضوی و با فعالیت امدادگران و جوانان و داوطلبان هلال احمر، طرح نذر سلامت در حال اجرا است .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به اینکه تاکنون 128 هزار و 507 عدد ماسک توزیع شده است، گفت:1100 لیتر مایع ضد عفونی نیز از ابتدای شروع طرح تا کنون مصرف شده است.

وی تصریح کرد : در طرح نذر سلامت  تعداد 3هزار نفر از اعضا جوانان در قالب یکهزارو 178 تیم روز به بیش از 10 هزار هیات خدمات رسانی نمودند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی